Türkiye Kaykay Şampiyonası 2. Aşama yarışmaları Karaman’da sona erdi

Karaman Toyluk ve Spor İl Müdürlüğünün eş sahipliğinde düzenlenen Kaykay Çıkmaz Disiplini Türkiye Şampiyonası 2. Hamle yarışmaları, akıbet ahit yapılan bitiş yarışmalarının peşi sıra sona erdi.

Türkiye Kaykay Federasyonu 2022 yılı neşelilik programında yer düzlük Kaykay Çıkmaz Disiplini Türkiye Şampiyonası 2. Adım yarışmaları, Karaman Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde 33 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu. Forma Çok Amaçlı Spor Salonu beraberinde meydan düz Kaykay Park’ta başlayan şampiyonanın geçmiş gününde sporcular elemeler ve dömifinal müsabakalarında ter döktü. Şampiyonanın akıbet gününde ise kızlar ve erkekler kategorisinde bitiş heyecanı yaşandı. Sporseverlerin dokunaklı ilgisi eşliğinde gerçekleşen final müsabakaları sonunda erkeklerde Berke Dikişçioğlu bir numara, Alparslan Ayhan ikinci, Yusuf Duran üçüncü olurken kadınlarda Melis Sakaoğlu bir numara, Ayşe Birey ikinci, Ceylan Yücel ise üçüncü oldu.

Müsabakalar böylecene dereceye giren sporculara yürek ve madalyaları Spor Hizmetleri Umum Müdür Yardımcısı Gaye Kocakaya, Kaykay Federasyonu Başkan Vekili Selçuk Ertürk, Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Mürtefi Osman Süt Kuzusu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şanlı Yener Terlemez ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz eliyle verildi.

Kaykay Çıkmaz Disiplini Türkiye Şampiyonası 2. Hamle yarışmaları, Türkiye Kaykay Federasyonu umumi heyet üyeleri ve Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Meram Kocakaya marifetiyle protokol üyelerine günün anısına onurluk ikram edilmesinin ardından sona erdi. – KARAMAN

Share: