Mezitli Belediyesi Aquapark 36 Bin Kişiyi Ağırladı

Mezitli Belediyesi hizmete açtığı aquaparkta, suyu eğlenceyle buluşturarak 35 bin 696 bin kişiyi aynı araya getirdi. Haziran ayının evvel haftasından Eylül ayının önceki haftasına kadar engelsiz kalan Mezitli Belediyesi Aquapark’tan özürlü, martir ve gazi yakını 2000 hayat ücretsiz yararlandı.

Mersinliler’in ferahlamak amacıyla arz çok tercih ettiği adreslerin başında gelen Mezitli Belediyesi Aquapark, 35 bin 696 kişiyi ağırladı. Haziran ayının önce haftasından Ilkgüz ayının önceki haftasına büyüklüğünde boş mütezayit Mezitli Belediyesi Aquapark’tan engelli, şehit ve gazi yakını 2000 dirilik ise ücretsiz yararlandı. Havuza girmeyen ancak birbirinden ayrımlı lezzetleri tatmak isteyen 1400 yurttaş üstelik geliri kız çocuklarının eğitimine ayrılan Aquapark içerisindeki Su Kafe’yi kullandı.

Yine bir alanda yer düzlük ve 23 sayı filmin ücretsiz adına gösterildiği Yazlık Sinema’dan dahi sarih olduğu iki maaş süre içerisinde 1250 hayat yararlandı.

Vatandaşların Aquapark’ta bulunan havuzlara esbak senelere göre elan çok deste gösterdiğini dile getiren Mezitli Şehremini Neşet Tarhan, havuzlarda iri aynı hassasiyetle gerçekleştirilen arılık çalışmalarının bu korkulu talepte koskocaman afi oynadığını söyledi.

Vatandaşların sağlıklı ve güvenli hizmet alması uğrunda temas soy tedbirleri titizlikle uyguladıklarını vurgulayan Başkan Tarhan, “Belediyemizin tekmil hizmetlerinde umum sağlığına öncelikli önem veriyoruz. Vatandaşların Aquaparkta emniyette olabilmesi üzere eğitimli cankurtaranlarımızı görevlendirdik. Aquaparkın değme bölümünde cankurtaranlar amade durumda beklediler. Deneyimli çalışanlarımız eşliğinde nezaretinde pandemi tedbirlerine uyarak verdiğimiz bakım ve havuzlarımızda sürekliliğini sağladığımız hıfzıssıhha ortamı Aquaparkımızın bu kadar yeğleme edilmesine katkı sağladı” diye niteleyerek konuştu.

Başkan Tarhan, Mezitli Belediyesi’ne istinaden Aquapark’ı yeğleme eden parçalanmamış Mezitliler ile memleket ve kaymakamlık dışından gelen bilcümle vatandaşlara teşekkürname etti.

Share: