Başkumandan Sabuncu, Göztepe’ye veda etti

Muş 1984 Muşspor ile anlaşan Göztepe Ayak Topu Yüksekokul Teknik Direktörü Başkumandan Sabuncu, yaptığı açıklamayla Göztepe’ye veda etti.

Göztepe’de geçtiğimiz zaman öncesinde Ayak Topu Yüksekokul Beceri Direktörlüğüne getirilen Başkomutan Sabuncu, geçmiş kesinleşen görüşmelerin peşi sıra 3. Tabur ekibi Muş 1984 Muşspor kulübüyle teknik direktörlük görevi amacıyla anlaşmıştı. Anlaşmanın konusunda Başkomutan Sabuncu, sosyal medya hesabından bir izah yayımlayarak, zerrin-kırmızılı kulübe veda etti.

“Elbette bire bir çevrim buluşacağız”

Sabuncu, “Firak bile sevdaya sahildir” başlığıyla paylaştığı veda mesajında şu ifadelere düz verdi: “Oylumlu ayrımsız aşkla, tutkuyla ve coşkuyla görev yaptığım büyük Göztepe’mize zaman bakımından veda ediyorum. Geriye modern futbolun tamam gerekliliklerini namına getirecek eğitimli benzeri kadro, üreten ve üretmeye bitmeme edebilecek bütün, A Takımımıza Furkan, Alihan, Cengizhan, Berkay’ı, A Milli formamıza Kaan’ı ve Göztepe’mizin ati olan evlatlarını sizlere bağış ve sevimli ederek hakikat bire bir gururla ayrılıyorum. Sizleri çok seviyorum. Elbette bir gün buluşacağız.”

Başkumandan Sabuncu, elan evvel A topluluk seviyesinde Altay, 24 Erzincanspor, Bucaspor 1928 ve İzmirspor’de maharet müdürlük görevi yapmıştı. – İZMİR

Share: