Kırıkkale’de müteselsil trafik kazası: Anne ve çocuğu yaralandı

– Kırıkkale’bile zincirleme trafik kazası: Temel ve çocuğu yaralandı

KIRIKKALE – Kırıkkale’bile 3 aracın karıştığı müteselsil gidiş geliş kazasında asıl ve çocuğu yaralandı. Kazaya sebebiyet veren 2 sürücüye de para cezası uygulandı.

Kaza, Kırıkkale- Ankara D-200 kara yolunun 33. kilometresindeki meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Şükrü K. idaresindeki 46 NV 836 plakalı makine ile Selahattin B.’nin kullandığı 34 CDS 168 plakalı makine çarpıştı. Ayrımsız yönden mevrut Muhammet A. yönetimindeki 66 LD 300 plakalı belli belirsiz ticari aracın bile kazaya karışması neticesinde, ana Rabia K. ile çocuğu Emirhan K. yaralandı.

112 Ivedili Davet Merkezi’ne yapılan ihbarla fenomen namına sağıl, polis güçleri ve cingöz ekipleri sevk edildi. Yaralılar, fenomen yerinde yapılan ilk müdahalenin peşi sıra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Otama altına alınan esas ve çocuğunun, sağlık durumunun mebzul olduğu öğrenildi. Kazada maddi hasar oluşan araçlar, cazibeli yardımıyla otoparka kaldırıldı.

Kazaya sebebiyet veren Muhammet K. ile Selahattin B.’ye, önlerinde giden araçları güvenli ve ehliyetli bire bir mesafeden izlememekten 144’er liralık nakdî ceza uygulandı.

Share: