DOĞRU Parti’li Hamza Üzücü, İzmir’de yürüttükleri “Karınca Modeli”ni anlattı Açıklaması

DÜRÜST Parti Genel Komutan Yardımcısı Hamza Izdırap, partisinin İzmir İl Başkanlığı eliyle ölçülü “Karınca Modeli” kayran çalışması kapsamında kuruluş üyelerinin ilçelerde 80 bine yakın ziyaret gerçekleştirdiğini ve yaklaşık 500 bin İzmirliye ulaştığını söyledi.

Dokunaklı, partisinin Buca İlçe Başkanlığında yaptığı açıklamada, YANLIŞSIZ Fırka İzmir İl Teşkilatı yoluyla hazırlanan “Karınca Modeli” meydan çalışmasının 3 yıldan bu yana sürdürüldüğünü belirtti.

AK Öğür’nin milletle arasındaki teması bilvasıta yollardan ziyade akıllıca yollardan tayin ettiğini vurgulayan Çığlık, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Onun için 21. yılımızda ‘Bir olduk, 21 olduk’ sloganıyla yıpranmamış yirmi yıllara yelkenli açmış olduk. İzmir’deki teşkilatlarımız 3 yıldır bütün ekibiyle eksiksiz ilçelerde sahaya çıkıyor, bölgenin bilcümle damarlarına, yeryüzü uçlarına büyüklüğünde ziyaretlerde bulunuyor. İşte bu süreçte arkadaşlarımız 500 bin İzmirliye aracısız ilişki etti. Bire Bir anda 30 ilçede sivil cemiyet kuruluşları, muhtar ve yurttaş ziyaretleri yapıldı. Bu bağlamda 3 yılda mecmu 80 bin ülfet gerçekleştirildi. Bu ziyaretlerin 43 bini esnaflara müteveccih oldu. 13 bine yakını dahi eş ve merhale ziyareti şeklinde gerçekleşti. Gene 2 bine mümasil kocabaşı ve 1200 birlikte STK ziyareti gerçekleştirildi.”

Hamza Çığlık, saha çalışması kapsamında vatandaşlardan gelen taleplerin bilgilerine yansıtıldığını, birçok sorunun bile çözüme ulaştığını, gelen şikayetlerin nazik bire bir kısmının büyükşehir ve kaza belediyeleriyle ait olduğunu anlattı.

“Tek fasılasız yolumuza bitmeme ediyoruz”

DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanı Kerem Mürtefi Daim, organizasyon olarak 2020 yılında “Iştiyak Seferberliği” programına başladıklarını, bu emek kapsamında uyguladıkları “Karınca Modeli” yardımıyla bir nice kat ilçelere her an vatandaşlarla bire bir araya geldiklerini dile getirdi.

“Karınca Modeli” düz çalışmasına; esas aşama, avrat kolları, gençlik kolları, milletvekilleri, mahalle ve ilçe teşkilatlarının katıldığını belirten Daima, şöyle devam etti:

“Zaman da Buca’birlikte kısaca 300 kurum mensubumuzla hep sokaklara, sivil sosyete kuruluşlarına ve muhtarlara ulaşmaya çalışıyoruz. YANLIŞSIZ Fırka’nin say prensibi seçimden seçime değil, seçim bitiminden farklı seçim başlamasına büyüklüğünde yapılan çalışmalardır. Bu kapsamda tek fasılasız yolumuza devam ediyoruz. Seçme zamanı geldiğinde hep icraat bitmiş olacak. Sadece seçme kampanyasına ve sandıklara ait çalışmalar kalmış olacak. Milletimiz de diyor ki ‘Artık sizi seçkin antlaşma görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.’ Bize sokakta seçimden seçime geliyorsunuz diyen tıpkı kişiye rastlamamız gibi değil. Bu yaptığımız çalışmalarda milletimizin, İzmirli hemşerilerin balaban tıpkısı teveccühünü görüyoruz.”

SELIM Parti İzmir Saylav Yaşar Kırkpınar, fırka namına seçkin zaman vatandaşların içre olduklarını, yapılan umum çalışmaları onlara anlattıklarını kaydetti.

AK Öğür’nin 21 yılda Türkiye’ye haddinden fazla şeyler kazandırdığını vurgulayan Kırkpınar, “Tarımda, sanayide, sağlıkta, iç politikada, dış politikada bütün alanlarda, bütün sektörlerde 80 yılda yapılamayanları biz 21 almanak sürede yaptık. Vatandaşımız dahi bunu görüyor. Henüz yenisini, elan güzelini halkımıza sunmak istiyoruz.” diye konuştu.

AK Öğür İzmir Mebus Ceyda Bölünmez Çankırı de düzlük çalışmalarında vatandaşlarla alay malay olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Share: