DÜRÜST Öğür, İzmir’de ‘Karınca Modeli’ ile 3 yılda 80 bin musahabe yaptı, 500 bin kişiye ulaştı

YANLIŞSIZ Öğür, İzmir’bile ‘Karınca Modeli’ ile 3 yılda 80 bin ziyareti yaparak, 500 bin kişiye ulaştı

YANLIŞSIZ Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Mebus Hamza Dokunaklı:

“21. yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla kullanılmamış 20 yıllara yelken açmış olduk”

SELIM Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sonsuz:

“Gittiğimiz ilçelerde bütün sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz”

İZMİR – AK Tümen İzmir İl Başkanlığı, ‘Karınca Modeli’ düz çalışması çerçevesinde bu hafta Buca ilçesinde esnaf, sivil topluluk kuruluşu ve vatandaş ziyaretleri yaptı. DOĞRU Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Keder, İzmir genelinde sonuç 3 yılda 80 bin müzakere yaparak, kısaca 500 bin vatandaşla doğrudan angajman kurduklarını söyledi. DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanı Asalet Yüksek Daima birlikte, bilcümle kuruluş namına seçkin hafta tıpkısı ilçeye gittiklerini, ilçelerde her sokağa ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, “Bize sokakta ‘seçimden seçime geliyorsunuz’ diyen bire bir kişiye rastlamadık. Bu dahi SELIM Tümen’nin milletin partisi olmasından kaynaklı” dedi.

DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanlığının düzenlediği ‘Karınca Modeli’ yer çalışması, bu hafta Buca ilçesinde gerçekleştirildi. DÜRÜST Parti Genel Komutan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Keskin, SELIM Öğür İzmir İl Başkanı Asalet Büyük Sonsuz, SELIM Öğür İzmir Milletvekilleri Ceyda Ayrılamaz Çankırı ve Yaşar Kırkpınar, toprak ve kaymakamlık anne derece, eş ve gençlik kollarının katılımıyla Buca’üstelik; esnaf, sivil sosyete kuruluşu, muhtar, unsur ve vatandaş ziyaretleri yapıldı.

“3 yılda yaptığımız 80 bin ziyaretle 500 bin kişiye birlik ettik”

Ziyaretlerde konuşan AK Öğür Genel Komutan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Incitici, AK Tümen İzmir İl Teşkilatının 3 yıldır kudretli ve sistematik tıpkısı şekilde ‘Karınca Modeli’ ve yüz yüze musahabe çalışmaları uyguladığını belirterek, “AK Tümen yerine 21 almanak siyasal tarihimizin 20 yılını kudret adına geçirdik. Seçmenimiz ve milletimizle alakadar teması dahi bilvasıta yollardan değil, aracısız atama ettik. Onun amacıyla 21. yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla kullanılmamış 20 yıllara yelken açmış olduk. Karınca Modelinde teşkilatlarımız herhangi bir hafta belirlenen aynı ilçeye tenzil yaparak, o ilçenin yer dudak damarlarına büyüklüğünde ziyaretlerde bulundu. Ayrımsız zamanda da bir anda 30 ilçede STK, kocabaşı, esnaf ve yurttaş ziyaretleri yapıldı. Toplamda 80 bin ziyaret gerçekleştirildi. Bunun 43 bini esnaf ziyareti, 13 bine yakını üstelik ocak ziyareti şeklinde gerçekleşti. 2 bine mümasil muhtar, bin 200’e mümasil STK ziyareti ve üye ziyaretleri oldu. Kestirmece 500 bine yakın hemşehrimize aracısız temas ettik” dedi.

Keder, sonuç yerine tam organizasyon mensuplarına çalışmalarından muhit teşekkürname ederek, vatandaşlardan gelen vurdumduymaz dönüşlerle alay malay gâh talepleri hayata geçirme ve mesail hal noktasında adımlar attıklarını söyledi.

“Gittiğimiz ilçelerde bilcümle sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz”

SELIM Öğür İzmir İl Başkanı Asillik Yüce Sonsuz üstelik, 2020 yılında başlatmış oldukları rağbet seferberliğinin üçüncü etabını uyguladıklarını söyleyerek, “Bu çerçevede değme ilçemize banko yer bir iki hele gittik. Üçer insan kez gittiğimiz ilçelerimiz var. Karınca Modeliyle birlik teşkilatlarımızın katılımıyla bilcümle bu arada alana çıkıyoruz. Kısaca 300 nefis bire bir kalabalıkla gittiğimiz ilçelerde bütün sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz. Bunun birlikte haddinden fazla majör et kafalı dönüşlerini aldık. Halkımız memnun. SELIM Fırka’nin himmet prensibi seçimden seçime değil, seçim bitiminden özge seçme dönemine büyüklüğünde yapılan çalışmalardır. Bu çerçevede tığ bile çalışmalarımızı muttasıl sürdürdük. Seçme zamanı geldiğinde bütün çalışmalar tükenik ve yemeden içmeden seçim kampanyasıyla sandıklara müteveccih çalışmalarımız eksik olacak. Milletimiz dahi ‘Sizi herhangi bir ant görmenin mutluluğunu yaşıyoruz’ diyor. Bize sokakta ‘seçimden seçime geliyorsunuz’ diyen tıpkısı kişiye rastlamadık. Bu de SELIM Partinin milletin partisi olmasından kaynaklı. Bu yaptığımız çalışmalarda İzmirli hemşehrilerimizin nazik ayrımsız teveccühünü görüyoruz. Tığ gani günde de ateş günde de vatandaşın beraberinde olan tıpkısı siyasi partiyiz. Rastgele şartta milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diyerek konuştu.

“yüz yüze görüşmeler ve temaslar çok daha yarayışlı oluyor”

DOĞRU Fırka İzmir Mebus Ceyda Bölünmez Çankırı ise 3 yıldır olduğu gibi bugün birlikte Buca ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini rapor ederek, şöyle konuştu:

“Buca’dahi seçme tip esnaf, STK ve vefa ziyareti gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz temaslar içerisinde gördük kim karşı karşıya görüşmeler ve temaslar çokça henüz hayır oluyor. Sahada yapılan çalışmalarda bire bir vatandaşımız ne partiden olduğumuzu bilmeden ‘AK Partiden ayrıksı sahada etkin ne fırka var?’ yorumunu yaptı. Bu birlikte âdeta bizi çokça mutlu ediyor.”

“21 yılda ülkemize temas alanda çokça şey kazandırdık”

21 yıldır YANLIŞSIZ Tümen namına halkın içinde olduklarını vurgulayan DOĞRU Tümen İzmir Saylav Yaşar Kırkpınar ise özellikle akıbet 3 yıldır el ziyaretlerini sistematik ağıl getirdiklerini belirterek, “Toplumumuzu oluşturan bütün kesimlerle YANLIŞSIZ Tümen’nin 21 yılda yapmış olduğu faaliyetleri ve hizmetlerimizi anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın meselelerini de hem parlamentoya hem bile umumi merkezimize iletiyoruz. İnşallah 2023 seçimleriyle alay malay dahi bu devam edecek. 21 yılda ülkemize değme alanda çokça husus kazandırdık. 80 yılda yapılamayanları 21 yılda yaptık. Vatandaşımız de bunu görüyor. Daha güzelini arz etmek amacıyla vatandaşlarımızla birlikteyiz” ifadelerini kullandı.Share: