Mezitli Vali Şenol İlkokulu Öğrencileri Mersin Büyükşehir Şehremini Seçer’i Ziyaret Etti

Sazak Mezitli Ilbay Şenol Engin İlkokulu öğrencileri ve öğretmenler ile yöneticileri Sazak Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i konuşma ettiler.

Sazak Büyükşehir Belediye Reisi Seçer, Mezitli Ilbay Şenol Açık Deniz İlkokulu öğrencilerini ve yönetici ile öğretmenlerini makamında ağırladı. Ziyarette, Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Tığ, Mezitli Ilbay Şenol Açık Deniz İlkokulu Müdürü Mustafa Karaaydın, öğretmenler Durdane Polat ve Ulu Baran ile öğrenciler yer aldı.

Öğrenciler Seçer’e çiçek ikram ettiler. Meslek Müdürü Mustafa Karaaydın, okulun yapısı ve öğrenci sayısı hakkında bilgiler verdi.

“BAŞKANIMIZ HADDINDEN FAZLA GÜLER YÜZLÜ”

Şehremaneti’den yapılan açıklamaya göre 2’nci derslik öğrencisi Eylül Yılmaz şöyle konuştu:

“Okulumdan çok memnunum. Öğretmenlerimi, arkadaşlarımı haddinden fazla seviyorum. Buraya akmak haddinden fazla gururlandırdı beni. Çokça heyecanlıyım. Okulumuz yeni başladı. Yıpranmamış eşyalarımla başlayacağız. Yeni şeyler, yıpranmamış sınıf, eskimemiş çağ; çokça heyecanlıyım. Öğretmenimi, arkadaşlarımı hepsini çokça özledim. Onlarla buluşacağım.

Vahap Başkanımızı bile gördüm. Başkanımız çokça güler yüzlü. Onu çok sevdim. Pusula, boya kalemi, kalem kutusu, kitaplar verdiler. Bire Bir dahi yegâne çağa verdiler. Benim üstelik haddinden fazla hoşuma gitti, kardeşime vereceğim.”

3’üncü sınıf öğrencisi Fatih Kaan Yanık ise, “Haddinden Fazla mutluyum. Buraya Başkan’a geldik. Sohbetini beğendim, haddinden fazla güzeldi. Armağan verdiler. Araba verdiler. Boya kalemleri, kalem kutusu, kitaplar ve defterler verdiler. Arkadaşlarımı özlemiştim. Heyecanlıyım. Bugünkü günüm haddinden fazla mutluydu” diye konuştu.

Share: