DÜRÜST Parti’li Üzücü: İzmir’de 80 bin mülakat gerçekleştirildi

SELIM Öğür İzmir İl Başkanlığı’nın ‘Karınca Modeli’ yer çalışması kapsamında Buca ilçesini müzakere fail tümen teşkilatı, seçmenlerin görüş ve taleplerini dinledi. AK Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Biberli, bu nazir ve yüz yüze çalışmaların memleket teşkilatı tarafından 3 yıldır sürdürüldüğünü belirterek, “Bu kapsamda 80 bin müzakere gerçekleştirildi” dedi.

DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Karınca Modeli’ düz çalışması Buca ilçesinde gerçekleştirildi. YANLIŞSIZ Parti Umumi Komutan Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Üzücü, YANLIŞSIZ Öğür İzmir İl Başkanı Soyluluk Yüce Sonsuz, DOĞRU Öğür İzmir milletvekilleri Ceyda Ayrılamaz Çankırı ve Yaşar Kırkpınar, İl ve İlçe Temel Paye, Avrat ve Gençlik Kollarının katılımıyla, Buca’birlikte esnaf, sivil sosyete kuruluşu, muhtar, örgen, yurttaş ziyaretleri yapıldı.

YANLIŞSIZ Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Hamza Ateş, Karınca Modeli ve yüz yüze yapılan çalışmaların devlet teşkilatı marifetiyle 3 yıldır sürdürüldüğünü belirtti. AK Fırka namına 21 yıllık siyasi tarihin 20 yılını iktidarda geçirdiklerini tabir fail Elem, “Müntehip ve milletimizle aramızdaki teması birlikte dolaylı yollardan değil, bilcümle doğru yollardan nasıp ettik. Onun üzere 21’inci yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla yeni 20 yıllara yelken açmış olduk. Karınca Modeli ve bir anda ziyaretler ile İzmir devlet teşkilatımız birlikte ekibiyle birlikte bire bir ilçeye tenzil yaparak o ilçenin hep damarlarına özlük etmiş oldu. Bir anda 30 ilçede sivil topluluk kuruluşları ve muhtarlar mülakat edildi. Bu kapsamda 80 bin konuşma gerçekleştirildi. Bunun 43 bini esnaf ziyareti kendisine gerçekleşti, 13 bine yakını de merhale ziyareti şeklinde yapıldı. 2 bine andıran muhtar, 1200’e yakın bile sivil sosyete kuruluşu ziyareti yapıldı. Yasakçı yerine 80 bin, sevimli bazında da 500 bine mail hemşehrimize aracısız ilişki ettik. Bütün düzenleme mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. Dönüşler bize yansıtıldı, taleplerin bizle ilişkin olanlarını hayata etmek üzere adımlar attık ve birçok sorunu çözdük. Evcil yönetimlerin şikayetleri ile ilgilendiren bir nice şikayeti ait yerlere iletmeye hız ettik. İlçe ve büyükşehirler ile ilgilendiren haddinden fazla fazla ağırlık olduğunu tayin ettik” diyerek konuştu.’21 YILDIR BÜTÜN VATANDAŞIMIZ İLE BİRLİKTEYDİK’YANLIŞSIZ Fırka İzmir Mebus Ceyda Bölünmez Çankırı, temasları sırasında yüz yüze ve insanların sırtını sıvazlayarak yapılan dokunuşların daha ayrımlı olduğunu gördüklerini kaydetti.Partilerinin kuruluşundan bu yana karşı karşıya ziyaretlerin yapıldığını fakat 3 yıldır Karınca Modeli adı altında sistemli kuzuluk getirildiğini belirten DÜRÜST Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar bile şunları kaydetti: “DÜRÜST Öğür’nin 21 yıldır yaptıklarını anlatıyor, onlarla müzakere ettiğimiz konuları hem parlamentoya hem üstelik genel merkeze iletiyoruz. ‘Seçimden seçime geliyorsunuz’ söylemleriyle hiç karşılaşmadık. Zira 21 yıldır hep vatandaşımız ile birlikteydik. İnşallah 2023 seçimlerinden sonraları bu birliktelik devam edecek. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yılında oylumlu ayrımsız seçime gidiyoruz. Seçim manifestosunu hazırlarken toplumu oluşturan bütün paydaşlardan aldığımız düşünceleri yönetime ileteceğiz.”‘İYİ GÜNDE, ELEM GÜNDE ONLARIN YANINDAYIZ’

DOĞRU Tümen İzmir İl Başkanı Kerem Şanlı Daima, partilerinin say prensibinin seçimden seçime değil, seçme bitiminden özge seçim döneminin başlamasına büyüklüğünde yapılan çalışmaları içerdiğini dile getirdi. Çalışmaları geceli gündüzlü sürdürdüklerini kaydeden Sürekli, “Seçme zamanı geldiğinde hep çalışmalar tamam, hemen seçme kampanyasına ve sandıklara ilgili çalışmalarımız kalık olacak. Bu çalışmalarda İzmirlilerin şişman tıpkısı teveccühünü görüyoruz. İyi günde dokunakli günde onların yanındayız. Döviz yükselip düştüğünde evet birlikte ekonomik sıkıntılarda milletimizin yanındayız. DÜRÜST Parti milletin partisidir” ifadesini kullandı.

Share: