40 şahsiyet Şahin timinin Hülya ablası kaide tanımaz sürücülere çağ aldırmıyor

– 40 şahsiyet Delicesine timinin Imge ablası kalça tanımaz sürücülere kan aldırmıyor

Turizm kenti Antalya’nın ilk ve bir tane karı şahini teftiş amacıyla yollarda

22 yıllık avrat polis güçleri memuru Rüya Köseoğlu:

” Ecnebi misafirlerimiz hayran kalarak benimle foto çektirmek istiyor”

” Bazen ‘ablamızdan ukubet aşındırmak ne kadar güzelce’ diye niteleyerek nükte yapanlar bile var”

” Zaman Zaman sürücülerimiz ceza yazacağımız zaman ‘Abla bizi görmesen evet mu’ diyorlar”

ANTALYA – Turizm kenti Antalya’nın önceki ve bir tane karı şahini polis memuru Görüntü Köseoğlu, huzurlu ve sakıncasız ayrımsız site trafiği üzere gece ve zaman fark etmeksizin yollarda denetime çıkıyor. Kullandığı devasa motosikleti ile üstelik bir nice mecburi görevin üstesinden mevrut Köseoğlu, adeta erkek say arkadaşlarına taş çıkartıyor.

Antalya Inanma Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Bakı Bölüm Müdürlüğüne vabeste 40 şahsiyet mecnunca ekibinin ilk ve yegâne karı polisi olan Hayal Köseoğlu, mesaisinin muhteşem aynı kısmını motor üzerinde geçiriyor. Polislik mesleğine 2001 yılında İstanbul’üstelik Yunus polisi adına başlayan 2 çocuk annesi Köseoğlu, fahri yerine tercih ettiği ve müdürlerinin de makul görmesi ile turizm kenti Antalya’nın önceki ve tek eş şahini aldı. Köseoğlu kullandığı devasa motosikleti ile bile birçok mecburi görevin üstesinden gelerek adeta eş faaliyet arkadaşlarına taş çıkartıyor. Mevrut ihbarlar sonrasında çabuk aynı şekilde fenomen yerine ulaşan Köseoğlu, vatandaşlar ve kol arkadaşları tarafından dahi damıtma görerek adeta hemcinslerini kıskandırıyor. Köseoğlu’nun sunma kesif yaptığı işlerden benzeri tanesi üstelik turizm kenti Antalya’da huzurlu ve güvenli bir şehir trafiği amacıyla yollarda denetleme yapıyor olması.

Memleketinin tek karı şahini oldu

22 yıllık polis güçleri memuru Hayal Köseoğlu, “İlk görevime 2001 yılında İstanbul’de Yunus polisi olarak başladım. Bu 22 yılı itibar ve gururla tamamladım. sabah akşam görevime hazırım. Trafiğimizin hayat ve düzeni için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Memleketinde fariza yaptığı üzere kendisini şanslı hissettiğini tamlayan Köseoğlu, “İstanbul’dan sonra Antalya’ya geldim. Bilahare Şırnak, Burdur son adına gine memleketime geldim. Bir Nice şubede fariza aldım. İnsanın görevini bayıla bayıla yapması çok fena hâlde tıpkı husus. 3 şerha valimin ve inanma müdürümün hususi kalemlerinde görev aldım. Kendimi herhangi bir antlaşma sahada elan bahtiyar hissettim” sözlerine vadi verdi.

Severek istediği görevini gururla sürdürüyor

Antalya’nın biricik karı şahini olmasını değerlendiren Köseoğlu, “Bu itibar ve çekicilik verici. Kendim çok istedim, görevimi seviyorum. 2 yıl ilk ben kendim çalışabileceğimi söyledim. Müdürlerim beni kırmadı. Benzeri süre araçlarda çalıştım, daha sonradan ise eğitimlerini alarak şahinlerde çalışmaya başladım. İlk başlarda türlü mi olanaksız gibi tereddüt oldu. Sıhhatli olsun komiserlerim ve müdürlerim çeşni haddinden fazla apotr oldu. Komiserim Yusuf Uzun’un bile haddinden fazla desteğini gördüm. Müdürlerimin güveni ile yola çıktım. Falsosuz, kusursuz adına dahi görevimi sürdürüyorum. Lacerem farklı arkadaşlarım görev başında ise ben de aynısını yapıyorum” dedi.

Olaylara genişlik acul o ulaşıyor

Motor kullanmanın gönüllülük esasına dayalı olduğunu belirten Köseoğlu, “Neticede sıcağı ve soğuğu çekiyoruz. Ilişkin alanımız namevcut. Trafikte ısıdam tıpkı iletişimimiz var. Yatışmak geçişsiz. Biz olaylara sunma hızlı gidiyoruz. Meridyen Düzlemi 14.00’de görevimize başlarız. Antalya trafiği üzere haddinden fazla çalışıyoruz. Antalya bizim üzere alelade tıpkı İstanbul oldu. 12 saat fariza yapıyoruz. Kazalardan tutun birçok göreve gidiyoruz. İnsanlarımız canı tez oluyor, yeryüzü gücük surede trafikteki sorunu çözüyoruz” dedi.

En haddinden fazla zorlayıcı ise dalgın sürücüler

Sürücülerin kadın olmasından âlem sıkça kendisini tebrik kartı ettiklerini tamlayan Köseoğlu, “Yabancı misafirlerimiz hayran kalarak benimle ışık çektirmek istiyor. her an kaza ve risk altındayız, anbean karşımıza reviş halinde benzeri şey çıkabilir. Amma hamd olsun arkadaşlarımız o büyüklüğünde iyice yetiştirilmiş ki bütünü çokça anlaklı insanlar. Şoförlerimizin haddinden fazla dikkatsiz olduğunu görüyorum. Bire Bir olaya giderken yolu açmakta gravite yaşıyoruz. Bazıları doğrudan apotr oluyor. Sürücülerden ricam lütfen el telefonu kullanmayın” açıklamasına yer verdi.

“Bazen ablamızdan ceza kemirmek hangi kadar pir diye nükte yapanlar da var”

Köseoğlu konuşmasını şöyle tamamladı: “Ara Sıra sürücülerimiz ceza yazacağımız devir ‘Abla bizi görmesen evet mu’ diyorlar. Hakeza tıpkı özdek yok. Herhangi Bir şeyimiz şeffaftır. Kuralla uyarlım kimse yük yaşamasın. bazen kadınız kandırma ederin mücadelesine girenler var. Ego özellikle çocuklara kıyamıyorum. Oylumlu değil onlar ceza yesin, ama tıpkı elan hata yapmasınlar. Gidecek olan tıpkısı kask parası olsun, ama hayatları gitmesin. Güven kemerini sürücü taktı, gelgeç takmadı hiçbir önemi namevcut. İnsanlar camlardan fırlıyor, ölümle sonuçlanıyor. Karı olduğum amacıyla vatandaşlarımız daha az itiraz ediyor. Bazı Bazı ablamızdan ukubet aşındırmak hangi kadar adamakıllı diye nükte yapanlar bile var. Benim yegâne zorlandığım konu etanol alan şahıslardır. O zaman üstelik zaten alelacele grup arkadaşlarım yardıma koşuyorlar.

Share: