20 sene önceki yumurtalarını donduran Ses Sayan’dan şaşkınlık yaratan sözler: Yumurtalarımı NFT olarak satışa çıkaracağım

Kendisinden 25 yaş alelade olan meslektaşı Edvar Ökten ile tahminî 7 kamer önce nikah masasına oturan Seda Sayan, yavru açıklamasıyla gündeme geldi. Ökten ile bala sahibi oluşmak istemediklerini belirten Sayan, 20 yıl geçmiş dondurttuğu yumurtaları üzerine konuştu.

“GEBELİKTE YAŞIN ÖNEMİ BULUNMAYAN”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Husus programına telefonla bağlanan Ses Sayan, dondurttuğu yumurtalarını satışa çıkaracağını söyledi. Çocuk sahibi olmakla ilgilendiren konuşan 59 yaşındaki Sayan, “Muhabir arkadaşım ‘Bu evliliği çocukla taçlandırmayı düşünüyor musunuz?’ diye sordu. Ben da benim bire bir yavrum, Edvar’ın de tıpkı yavrusu var. Tığ bu işi kapattık dedim. Ben 20 yıl evvel yumurtalarımı dondurttum. Gençken dondurulduğunda hiçbir husus olmuyor. Gözyaşı hangi olursa olsun metin mebiz anneye enjekte edildiğinde hamilelik benzer oluyor. Benim onları kullanmama lüzum kalmayacağı amacıyla yumurtaları satarım” dedi.

“YUMURTALARIMI NFT KENDISINE SATIŞA ÇIKARACAĞIM”

Yumurtalarını satacağını söyleyen ünlü kişi, “Çağlar’la bala konularını tek konuşmadık. Edvar’ın aynı yavrusunun olması benim üzere nazik kazanım. İkimiz üstelik işlerimizde çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Çağlayan’ın çocuğu olmasaydı o yumurtaları kullanırdım. Ben daha çok torunumu sakinleşmek istiyorum. Yumurtalarımın NFT’sini çıkartabilirim” şeklinde konuştu.

Share: