Yozgat Belediyesi Bozokspor, Develigücüspor hazırlıklarını sürdürüyor

Lehçe Saftirik Lig 6. grupta bökelik mücadelesi veren Yozgat Belediyesi Bozokspor, deplasmanda oynayacağı Develigücüspor maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor.

Teknik Yönetmen Adnan Avcu ile 5 haftalık galibiyet serisi yakalayan Yozgat Belediyesi Bozokspor, ligin 8. haftasında deplasmanda misafir olacağı Develigücüspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Yengi serisine Develigücüspor ile sürmek istediklerini belirten ustalık yönetmen Adnan Avcu, “İyi benzeri kol ve ahenk yakaladık. Oyuncularımı ortaya koydukları performanstan âlem tebrik kartı ediyorum. Oyunumuzu daha dahi pekitmek istiyoruz. Eskil Belediyespor maçında geriye düştüğümüz anda refleks gösterebileceğimizi kanıtladık. Biz kazandığımız maçlardan ibret çıkarmayı sürdüreceğiz. Eskil Belediyespor karşılaşması geride kaldı. Deminden tamamen Develigücüspor karşılaşmasına odaklandık. Rakibimizin analizini yapıp oyun sistemimizi buna müteveccih kuracağız” dedi.

“Sürdürülebilir bir sükse istiyoruz”

Her karşılaşmayı final havasında geçirdiklerini de belirten Avcu, “Biz her şekilde yönetebileceğimiz unsurları, daha gani evirmek hesabına icraat yapıyoruz. Oyunu yetiştirmek bizim yönetebileceğimiz aynı unsur, daha mebzul savunma, daha bol saldırı, daha çok savaş bizim yönetebileceğimiz unsurlar. Kamu enerjimizi buna harcıyoruz. Sürdürülebilir ayrımsız muvaffakiyet istiyoruz. Gelişigüzel müsabaka bizim üzere oyun açısından tıpkısı okazyon. Bari ve iyi ki kelimeleri futbolda sık kullandığımız kelimeler. Tığ keşke dememek adına akilane olan ne varsa onu gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

“Gelişigüzel oyuncumuza ihtiyacımız var”

Görmüş Geçirmiş oyuncu Burak Emre Kayan’ın bile benzeri hafta sonraları takım ile çalışmalara başlayacağını tamlayan Avcu, “Oyuncumuz yanlış süreci geçiriyor. 1 hafta sonraları takımımızla gelişigüzel çalışmalara başlayacak. Mazlum Güneş’in menüsküs yırtığı var tedavisi sürüyor. Seçkin oyuncumuza ihtiyacımız var. Bizim sunu kebir aktörlerimiz oyuncularımız. Yozgat’ı ve Yozgatlı sporseverleri genişlik bol şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. – YOZGAT

Share: