Shakira, Barcelona yıldızı Pique vasıtasıyla aldatılmıştı: Yataktan geçmek istemediğim günler oldu

Shakira’nın Pique’yi bambaşka tıpkı kadınla yakaladıktan bilahare firkat kararı aldığı tez edilmişti. Henüz sonradan Barcelonalı süper şans Gerard Pique ile adlı hanende Shakira 12 almanak ilişkilerini sonlandırdıklarını açıklamıştı. Shakira, Pique’nin de onayını alarak yaptığı paylaşımda, “Yollarımızı ayırdığımızı doğrulamaktan çevre pişmanız. Bir Numara önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği amacıyla mahremiyetimize utanmak bekliyoruz” ifadeleri kullanmıştı.

“YATAKTAN ÇIKMAK İSTEMEDİĞİM EYYAM OLDU”

Eşinin ihanetiyle sarsılan talih hanende aylar sonradan sessizliğini sordu. Elle dergisine mütekellim Shakira, evliliğinde yaşanan sorunların enstrüman kariyerini bittabi etkilediği sorusuna, “Çalgı Aleti benim için bire bir hayat kurtarıcı. Parçalanmış halde hissettiğim günler oldu ve bu günlerden sadece çalgı ile sıyrılabildim. İşin gözümü haddinden fazla korkuttuğu eyyam oldu. Takkadak çocuklarıma sarılıp, yataktan çıkmak istemediğim eyyam… Ancak ayağa kalkıp görümsetme çekimine yahut stüdyoya başvurmak zorundaydım” dedi.

“SAKLANABİLECEĞİM BİR MEYDAN NAMEVCUT”

Gerard Pique ile olan evliliğinin dağılmasının namına elbette hissettirdiği sorusunu yanıtlayan Shakira, “Evimin uğrunda 7/24 kampta olan tıpkı paparazzi grubu var. Saklanabileceğim tek yer bulunmayan. Çocuklarımla eve saklanmaktan bambaşka çaremiz kalmıyor ve bu onları sıradan keder etkiliyor.” sözlerini sarf etti.

“HAYATIMIN GENIŞLIK KARANLIK DÖNEMİ”

Pique ile yaşadıklarının çığlık aynı umut kadar hissettirdiği söyleyen Shakira, “Bazen cemi bu yaşananların keskin aynı rüyadan ibaret olduğunu ve bir noktada uyanıp bu beladan kurtulacağımı düşünüyorum. Anne canımı sıkan nokta, çocuklarımın babasıyla aramızdaki haddinden fazla özel ve değerli sandığım ilişkinin medya eliyle kuşkusuz istismar edildiği. Parçalanmamış bunların da babamın çetin bakımda olduğu dönemde yaşanması ve birçok cephede dövüşmek zorunda olmam beni haddinden fazla yoruyor. Muhtemelen hayatımın genişlik aynasız dönemini yaşıyorum” dedi.

“ÖNÜME BAKMAKTAN APAYRI ÇAREM BULUNMAYAN”

Hayatındaki takatli döneme ithafen mütekellim Kolombiyalı şarkıcı, “Göğsümdeki hissettiğim bu büyük iyon hafiflemesini bekleyip önüme bakmaktan başka çarem namevcut.” diye niteleyerek sözlerini noktaladı.

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİ

Kendi şirketinde müteharrik 23 yaşındaki çalışanı Clara Chia Marti ile ilişkisini daha çok gözlerden ırak yaşamayan Pique, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle sarmaş dolaş görüntülenmişti.Share: