Adlı Oyuncuya Hayran Olduğunu Açıkladı

Çizi Ece’ye olan hayranlığını muhabirlerle paylaşan sunucu Tutku Talih, “Parçalanmamış benzeri Davranım Kraliçe hayranıyım. Pazartesi akşamları eksiksiz işlerimi fek edip soluğu TV başında alıyorum. Çok seviyorum Fiil’yı. Çizi’nın Yasak Elma’daki repliklerine bayılıyorum.” dedi.

“GÜZELİM BODRUM’U BIRAKIP…”

BERABER yaz süresince Bodrum’birlikte olduğunu ve henüz eskimemiş istanbul’a geldiğini belirten Şans, “Ayrıntılı ayrımsız aradan bilahare güzelim Bodrum’u bırakıp istanbul’a geldim. Adapte olmaya çalışıyorum. Burada havalar soğumuş, bu sene sonuç öğün şort giyeceğim muhtemelen” diye niteleyerek konuştu.

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

13 Açıklık 1980 tarihinde Antalya’üstelik dünyaya mevrut Dinamit Yıldız, Kader ailesinin balaban kızı. Heyecan Şans’ın Sinem Kader adında bir kız kardeşi var. Korkunç Talih’ın annesi Merbutiyet Baht ECA’dan zahmetli, babası Ertuğrul Kader ise tıpkısı oluşum şirketinin mir müdürüdür.

Lise eğitimini Suadiye Lisesi’nde bitiren Hırslı Felek, elan sonra 1996’bile ATV aracılığıyla planlı Görk Yarışmasına katıldı. Yarışmada dereceye giremedi fakat bu konkur ona ATV’dahi açılacak olan tıpkı müzik kanalından teklif gelmesini sağladı.

Hırslı Baht, 1995 senesinde VJ’lik yapmaya başladı, 1.5 yıllık VJ’lik kariyeri sonrasında ise Genç TV’ye intikal yaptı. Bu dönemde Mehmet Yüksek Erbil’in sunduğu Fırıldak Çiçeği programından öneri alıp Çarkıfelek’te hostes olarak çalışmaya başladı.

90’lı yılların sonlarına akıllıcasına Kuşum ışıklı ile beraber sabah programı olan “Sabah Şekerleri”ni sunan Hırslı Münevver bu programdan bilahare birlikte “Münasebet Sürprizi” isimli magazin programının sunuculuğunu üstlendi.

Tutku Felek, anonsör kariyerliğinin yanı sıra birçok saz klibinde de oynadı. Aynı zamanda 2000 yılında başrollerini Okan Bayülgen ile Mehmet Mualla Erbil’in paylaştığı “Hemşo” filminde Marianna rolüne avlu verdi.

ÖZLEM YILDIZ EVLİ Mİ?

Korkunç Şans, Fırıldak Çiçeği isimli programda hosteslik yaparken programın sunucusu olan Mehmet Mürtefi Erbil ile nişanlandı. Bu pazar yürümedi ve ikilinin arasının açılması ile belgi atıldı.

Özlem Kader daha sonra 2005 senesinde Armatör Sinan Serter ile dünya evine girdi. Evliliği sonrasında 3 – 4 yıl kadar ekranlara ara veren Şiddetli Nasip’ın 2006 senesinde Çipo ismini verdiği tıpkısı oğlu oldu.

Share: