MHP lideri Bahçeli seçme mitinginde Kılıçdaroğlu’nu kasıt göstererek 6’lı masaya seslendi: Muhakkak sorgulanmalı

MHP Umumi Başkanı Cesamet Bahçeli, Sivas’ta planlı partisinin ilk intihap mitinginde konuştu. “2023’e Akilane: Namzet Muhtemelen, Karar Kemiksiz” temalı mitingde Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tasavvur aldı.

“CHP’NİN BAŞINDAKİ ZAT, TÜRKİYE’NİN KARŞISINA GÜZEŞTE MİHRAK OLMUŞTUR”

Kılıçdaroğlu’na ilgilendiren Bahçeli, “CHP’in başındaki zat Türkiye’nin karşısına geçen odak olup çıkmıştır. İnsanlarımızı birbirine düşürmenin derdindedir. Gözünü öfke bürümüştür. Hiçbir lafı Türkiye’nin yararına değildir. Cumhurbaşkanlığı adaylığı üzere iradesini kiraya vermiştir. Demirtaş ile Soros’çu Kavala’nın avukatı olmuştur. Ağzından PKK yıldırı örgütüne takbih lafı çıkmamıştır. FETÖ’ye cebin hiçbir tepkisi duyulmamıştır. Daha üstelik vahimi terörle mücadeleye partisiyle ‘hayır’ demiştir” dedi.

“6’LI MASANIN 5 PARTİ BAŞKANI, KILIÇDAROĞLU’NU SORGULAMALI”

Sözlerini 6’lı masaya çağrıda bulunarak sürdüren Bahçeli, “Kesin ibret ki başka zillet ortaklarından tek itiraz bulunmuyor. Iletişim Araçları üzerinden, kapalı kapılar ardından, dolaylı yollardan Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığına sevimsiz mesajlar vermenin dışında aynı madde yapmıyorlar. 6’lı ganyanın 5 öğür başkanı Kılıçdaroğlu’nu muhakkak sorgulamalıdır” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin açıklamalarından satırbaşları;

“2023 yılında yapılacak mebusluk genel seçimlerinin önceki çıplak albeni toplantısını Sivas’ta yapıyor, kampanya dönemini buradan başlatıyoruz. Cumhuriyete giden yolun evvel adımı nasıl bu vilayette atılmışsa, biz birlikte analog bire bir hamle atıyoruz. Cumhuriyet’in 100.yıl dönümüne doğru yürüyoruz. Yürüdükçe hainleri titretiyoruz. Bizim derdimiz Türkiye’nin istikbalidir. Derdimiz milli bekamızdır.

“AHIT DEĞİŞSE BILE OYUN AYNIDIR”

Zaman değişse üstelik oyun aynıdır, alçaklığın şemasında fark görülmemiştir. Zalimler Cumhuriyeti’mizin ilanına engel olamadılar. Binbir felaketi göğüsleyen vatan ve budun sevgisine engel veremediler. Ne yapsalar boştur. Çünkü istiklal Türk milletinin kaderiydi.

“BİZİM ADAYIMIZ BELLİDİR”

Türkiye düşmanları ile olanlar bizimle olanaksız. Bütün yollar de 2023 seçimlerine açılmaktadır. Bizim adayımız muhtemelen kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz Sayın Erdoğan’ın boş vuzuh farkla yeniden Reisicumhur seçilmesi ve haddinden fazla zihayat benzeri MHP grubu ve Cumhur İttifakı’nın görünme etmesidir.

“ZİLLET İTTİFAKI YIKIMDIR, YALANDIR”

Mezellet İttifakı ise yıkımdır, yalandır. Samimiyetleri sahte sevgileri mevhum, sadakatleri samandır. CHP’nin başındaki zatın hiçbir lafı dahi Türkiye’nin lehine değildir. Ağzından yıldırı örgütüne bir tane bir melamet da çıkmamıştır.

“ŞIŞKINLIK CANAVARININ BAŞI KESINKES EZİLECEK”

Şişkinlik canavarının başı dahi kategorik ezilecek. Tığ süper pahal Türkiye’ye milli angajman ve kardeşlik içinde kesinkes terfi edeceğiz. Bizde konu yok icraat vardır. Bizde biber dolması yok gerçeklik vardır. Ulusçu Akıntı Partisi, bu etkili hedeflere yansımak için canla başla çalışmaktadır. Türkiye aranan, muhtemel ve izlenen büyüklük mertebesine çıkmıştır. Türkiye’nin yarınları aydınlıktır.”Share: