Meslektaşı Nilperi Şahinkaya’ya küfrederek kavga çıkartan aktör Burak Deniz’den kusur: Şakalaşmak isterken dozajını kaçırdım

Şahmaran dizisinin çekimleri amacıyla Adana’da bulunan Burak Deniz’in öncekigece gittiği tıpkısı otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı iddia edildi. Şahinkaya’nın sevgilisiyle oturduğu masaya giden Bahir’in oyuncuya kalay ettiği ve devamında uğraş çıkardığı gelecek sürüldü.

MENAJERLİK ŞİRKETİNDEN TEPKILI UÇAK AÇIKLAMA

Olayın arkası sıra oyuncunun menajerlik şirketinden yapılan açıklamada “Zaman Burak Deniz için sâdır haberlerle ilgilendiren namına aynı hatalı anlaşılma sonucu yemekli ayrımsız ortamda iki canip arasında yaşanan tartışmadan Burak Deniz’in öz adına ümitsiz olduğunu afişe etmek isteriz. Ancak haberde ismi geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya temas sövme yahut hakaret muhtevalı söz gider edildiğine dayalı iddiaların gerçeği yansıtmadığının önemle altını karikatürcü, yaşanılan tartışmanın ayrıksı tek yere çekilmemesini murat ederiz” ifadelerine düzlük verildi.

BURAK DENİZ: ŞAKANIN DOZU KAÇTI

Tartışmadan günler sonra izah özne Burak Bahir ise olaya tanık olan herkesten defo diledi. Instagram hesabından izah fail Bahir, şu ifadeleri kullandı: “Adana Film Festivali zımnında bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, koca arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Bahir Ileri Uç Oyuncusu ile muammer olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise dolayısıyla tekrardan haddinden fazla ümitsiz olduğumu afişe etmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, berenarı lezzetsiz güzeşte ayrımsız gecenin sabahında kendilerinden şipşak ve şahsen defo arzu etmek amacıyla lüzumlu menajerim yoluyla gerekse bile kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak liyakatli olamadım.”

HERKESTEN DEFO DİLEDİ

“Kamuoyu gözetiminde yaşanan bu bedbaht olaydan ve topluma yaşıt teşkil etmeyen bu davranışımdan dolayı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından antrparantez o tün olaya tanık olan herkesten teker tekerlek özür diliyor, kamuoyuna hakeza tıpkı konuyla çalışır ettiğim amacıyla dahi ne büyüklüğünde kalbi kırık olduğumu yine belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar yer kısa zamanda sonuç bulur.”

Burak Bahir’in davranışları ve söylediklerini affetmeyen Nilperi Şahinkaya ise dava açmaya hazırlanıyor.

Nilperi Şahinkaya, sarhoşken namına sinkaflı küfürler savuran Burak Deniz’e cezayı kesti Nilperi Şahinkaya’ya küfrettiği tez edilen Burak Deniz’in menajerlik şirketinden izah: Tartışmadan hava kalbi kırıkShare: