Kullanılmamış Evlenmişlerdi! Bomba Gelişme…

‘Meze’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Benzeri Keder Olsam’ kabilinden dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Snob Magazin’de düzlük kayran habere bakarak; Sessiz süreksiz evlenen düet karşı can alıcı tıpkı argüman ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, toplumsal medyada birbirlerini izlem etmeyi bıraktı. Birlikte çekilmiş fotoğraflarını bile kaldırdı.

AYRILDILAR MI?

Bu gelişme sonrası, “Adlı çift ayrıldı mı?” sorusuna karşılık aranmaya başladı.

Binici ve Manas sessizliğini koruyor.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Burcu Binici, aynı müddet doğduğu saha olan Erzurum’bile büyümüştür. Babasının işi zımnında değişik şehirlerde sürdürmek zorunda kalan Burcu, aslen Rize Hemşin’lidir.

Devlet Su İşleri’nde görevli namına fariza işleyen babasıyla gelişigüzel Aydın’a güzeşte Burcu Binici, ilk,ölçülü ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok süfli yaşlarda dansa ve müziğe zaaf salan ünlü isim, cafcaf eğitimi almıştır ve davul ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden mezun olduktan sonraları babası Esasen Erzurum’a nasıp olunca Özel ayrımsız bankanın Erzurum Dalan Şubesi’nde 6 kamer kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önceki doğuda umar mümessilliği ve dansçılık üzere haddinden fazla farklı işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi’ndeki ayrımsız hoca aracılığıyla keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Benzeri yıl kadar Anadolu Ateşi’nde dans etti. Henüz bilahare 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Bir Keder Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak geçmiş seri filminde oynamış oldu. Sonrasında Saraka dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Burcu Binici teferruatlı zamandır seçkin dizide vadi almıyor.

Share: