Fert Tanrıyar’ın borçlarla başı dertte! Radyatör Dinçöz’den zorla aldığı sav edilen iki evi dahi haczedilerek satıldı

Pandemi döneminde Uçankuş TV’de yatırımcı ortağı H.E’nin hesapları tetkik isteğinden muhit davalık olan Duygusal Tanrıyar, tıpkı süredir borçlarıyla mücadele ediyor. Hesapları hür mali müşavirlerin incelemesine izin vermeyen Tanrıyar’ın davranışlarından tasalı olan aksiyon insanı H.E. olayı yargıya taşıyarak itilaf gereği ‘sözleşmeden kan dolaşımı hakkını’ kullandı.

EVLERİ SATILDI

Yaşanan gerginliğin ardından Tanrıyar’ın ailesi, sosyal medya üzerindenH.E.’nin ailesini ve yakın çevresine gözdağı ve şantaj içeren paylaşımlar yaptı. H.E, Tanrıyar ailesinin sosyal iletişim araçları üzerinden yaptıkları bu ‘gözdağı, şantaj ve iftiralarla’ kırcı paylaşımları da yargıya taşıdı. Tıpkısı süredir borçlarıyla başı dertte olan Tanrıyar’a ait evler haczedilerek satıldı.

EVLER PETEK DİNÇÖZ’DEN ALDIKLARI

Magazinkolik’te düzlük kayran habere bakarak, Tanrıyar’ın satılan evlerinin sakat eşi Petek Dinçöz’ün 2017 yılında Söylemezsem Imkânsız programında İki şerha ev aldım, zat üzerime hiçbir şey almamı istemiyordu âdem. Onları dahi kendi konusunda aldı yedirmem dedi sana bu evleri” dediği konutlar olduğu ortaya imdi.

30 MİLYON TL BORCU MU VAR?

Uçankuş TV’de görev yapan 80 çalışanı maaşlarını ve tazminatlarını ödemeden işten çıkaran Tanrıyar’in yürütme marifetiyle satılan evlerden gelen miktara karşın borçlarını kapatamadığı öğrenildi. Tanrıyar’ın 30 milyon TL borcunun olduğu de konuşulanlar ortada.Share: