Burak Deniz’den Nilperi Şahinkaya Açıklaması

Aktör Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ile katıldığı 29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Dürü Töreni’nde, namına küfür ettiği ve çekişme çıkardığı ve saldırdığı gelecek sürülen oyuncu Burak Deniz ile ilişik matbuat mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şahinkaya, olayla ait, “Türel süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilişkin tek konuşma yapmayacağım” dedi.

“FİZİKSEL SALDIRI SÖZ KONUSU”

Nilperi Şahinkaya’nın avukatı Başarmış Gönenli ise, Burak Bahir tarafından Şahinkaya ve arkadaşlarına müteveccih sinkaflı küfürleri, taşlama eylemleri ve fiziki saldırısı sebebiyle değme tip somut delillerle cümle yasal haklarını kullanarak sürecin takipçisi olacaklarını söyledi.

Basına yansıyan haberlerin peşi sıra Burak Bahir bile sessizliğini bozdu.

“ARKADAŞLARIMI KIRDIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Içtimai iletişim araçları hesabından açıklama yapan Bahir, “Arkadaşlarımı kırdığım üzere üzgünüm. Şakalaşmak isterken dozajı kaçırdım. Kendilerinden lahzada kusur dilemek için iletişime geçmeye çalıştım ama muvaffakiyetli olamadım. Umarım bu güceniklik sunma kısa sürede akıbet bulur” dedi.

İŞTE BURAK DENİZ’İN AÇIKLAMASININ KÜL METNİ…

BURAK DENİZ KİMDİR?

Burak Deniz kimdir, nereli ve birçok yaşında; Burak Bahir, 20 Ilk Teşrin 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı bakımından 33 yaşındadır. Temel ve babası Burak Deniz küçükken boşanmıştır. Darülfünun eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümünde tümleç oyuncu 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı sıra ile oyunculuğa hamle atmıştır.

2012 yılında “Padişah” dizisinde Tarık karakterini canlandıran oyuncu, aynı dizide Nurgül Yeşilçay, Delimsirek Irmak, Fer Sürer ve Settar Tanrıöğen ile gelişigüzel tıpkısı kadroda meydan almıştır.

Share: