Amansız Hastalık hastaları kalıtım bilimi testler yaptırmalı

İngiltere merkezli Amansız Hastalık Araştırmaları Enstitüsü’ndeki (ICR) marifet insanları, diğer yararlı kurumları ve bilimsel araştırı firmaları vasıtasıyla yapılan kuma açıklamada, “Bili, kanserleri ve mutasyonlarını moleküler namına tarif etmek ve tedavilerini yönlendirmek amacıyla hastalara gen tedavisinin sunulacağı noktaya geldi” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamaya göre, birçok bakir amansız hastalık ilacı kanserlerdeki muayyen kalıtım bilimi kusurları hedef alıyor. Bu nedenle kanserin yapısı karşı elan aşkın hikmet yapmak doktorları arz mebzul tedavilere yönlendirebilir.

Kâh hastalar için bu, kemoterapinin yan etkilerinden kaçınmak ve yaşamlarını çekmek anlamına gelebilir.

Tedavide yeni benzeri devir başlıyor

Kanser Araştırmaları Enstitüsü Başkanı Müderris Kristian Helin şu açıklamayı yaptı;

“Tıpta, kanserin tedavi şeklini ve ilaçların geliştirilme ve pazarlanma yollarını muhavvil bakir ayrımsız hassas tababet çağındayız. Kırılan ilaçları canlı bağışlamak için öncelikle sayrı ve amansız hastalık karşı ince bilgiye ehil olmamız gerekiyor. Bu, ayrımsız hastanın hangi soy kansere ehil olduğunu, tedavinin uygun olup olmadığını ve hastanın elbette aksülamel vereceğini belirlemek için kalıtım bilimi testler üstelik dahil gelmek amacıyla biyobelirteç testlerinin kullanılması anlamına sağlık.”

Açıklamada antrparantez hastaların uygun tedaviyi almalarını keşfetmek amacıyla bakir kanser ilaçlarıyla alay malay rutin adına biyobelirteç testlerinin geliştirilmesi çağrısında bulunuldu.

KANSER NEDİR?

Amansız Hastalık, vücudun rastgele uzuv ya de dokusundaki hücrelerin kontrolsüz çoğalması ve büyümesi sonucu ortaya çıkan benzeri hastalık tablosudur. Amansız Hastalık oluştuğu dokuya göre adlandırılır. 200’den aşkın tipi tespit edilmiştir. Sunu kesif görülen ve ölüme kat açan amansız hastalık türleri akciğer, işkembe, karaciğer, sütun ve meme kanseridir. Amansız Hastalık oluştuğu bölgeden apayrı organ ve dokulara yayılırsa, buna yayılma denir.

Kanser hücresi sürekli çoğalmaya devam edebilir. Normalde bağışıklık sistemi deli hücreleri yakalar ve yok valör. Ancak amansız hastalık hücreleri bağışıklık sisteminden kaçabilirler. Alışılagelen vücut hücrelerinde gösterişsiz olan göze ölümü kanser hücrelerinde görülmez.

Amansız Hastalık illet tamam?

Amansız Hastalık oluşumunda asıl aktif genetik yapının yani (Deoksiribo Nükleik Asit) DNA’nın çırılçıplak evet de edinsel etkenlerle bozulmasıdır. Ailenizde kanserli erler varsa kansere yakalanma riskiniz fazladır. Fakat yaşamınız süresince maruz kaldığınız radyasyon, toksik maddeler, bazı virüsler ve sahip olduğunuz kanser dışı emraz kansere defa açabilirler.

Genel adına kanser oluşumuna yol açan faktörler:

Yaş,Kansere sebep olan maddeler (Aflatoksin, zırnık, taş pamuğu, benzen, berilyum, kadmiyum, kömür katranı, solunabilir silika, formaldehit, krom, kömür dumanı soluma, nikel, radon, pasif sigara dumanı, çalım, kara boya), Vakayiname iltihap, Ateş beslenme, Hormonlar, Muafiyet sisteminin hastalıklı olması, Şişmanlık,Radyasyon, Esrar

Kanserli hücreyi namevcut edecek umar amacıyla geri tadat

 

Kansere kat açan popüler zaman kremi toplatılıyor

 

İşte mide kanserine defa açan o besinler!

 

Kansere filler çözüm mümkün

 

Share: