Antalya Kent Hastanesi’ne alternatif yollar yapılıyor

Cebel Belediye Başkanı Melik Tütüncü, Antalya Site Hastanesi’ne Korkuteli ve Burdur istikametinden ulaşımı sağlayacak kara uğrunda devam eden çalışmaları inceledi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, şehrin ciharıyek aracılığıyla vatandaşların hastaneye şen ulaşımını uydurmak üzere bugüne kadar 5 mütenavip yol açan Kepez Belediyesi, bölgeye 6. kat güzergahını üstelik kazandırıyor.

Yol çalışmalarını inceleyen Başkan Tütüncü’ye yer inceleme gezisinde Başbuğ Yardımcısı Sebahat Adanır ve Marifet İşleri Müdürü Yüksek Arslan dahi haremlik etti.

Çalışmalar hakkında bilgelik veren Tütüncü, “Hastanemizin bağlantı yollarını yeryüzü adamakıllı şekilde yazmak için arkadaşlarımız balaban tıpkı gayretin, büyük bir heyecanın içerisindeler. Hastaneye şehirden ulaşan 5 öğün yaptık. Şimdi trafiği rahatlatacak tıpkı altıncı yolu henüz ilave ediyoruz. Bu yolları düzenlemek esasen bizim üzere akıbet etap bahtiyarlık verici. Bölgeye ayar kazandırıyoruz, trafiği rahatlatıyoruz, zamandan de yakıttan dahi artırım sağlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: