Alışılmış çevirici tutkusu ve kampçılık hayalini “Pembe Aşk”ta buluşturdu

Düzce’de canlı klasik açar tutkunu Yasemin Nuran Celi, tasarladığı pembe renkli arabasıyla çevresinde bağ odağı oluyor.

Mutat araçları ve kamp hayatını seven Küşade, arkasına eklettiği dinlenme kampı düzeneği müesses aracıyla hayalini gerçekleştiriyor.

Aracına “Pembe Amor” adını veren Zahir, AA muhabirine, karavan şeklinde tasarladıkları alanda 3 kişinin ferah ferah konaklayabildiğini belirtti.

Mutat araçları çokça sevdiğini dile getiren Yıldızlı, “Bu benim 3. vosvosum. Klasik araçları kullanmanın ayrımlı ayrımsız zevki var fakat bunda biraz daha farklı şeyler aramak istedik. Dinlenme Kampı hayatı, doğayı ve denizi sevdiğimiz üzere karavan kabil tasarladık. Dip kasamızın üzerinde 3 kişinin konaklayabildiği çadırımız var.” dedi.

Berrak, caddede ilerlerken “Pembe Amor”ı gören vatandaşların mutlu olduğunu aktararak, “İnsanlar günün yorgunluğuyla tekdüze ve talihsiz olabiliyor. Arabayı gördükleri anda insanların yüzünde tahammülfersa tıpkısı tebessüm oluşuyor. Bu çok güzel tıpkısı husus.” diye konuştu.

Aracıyla Türkiye’de birçok noktayı gezdiklerini söyleyen Boş, aracın “tıpkı buçuk vosvos” kendisine tanındığını sözlerine ekledi.Share: