Andrea Pirlo: “Maçtan maça gelişiyoruz, bu üstelik bize bereketli benzeri ivme veriyor”

DG Sivasspor deplasmanından 0-0 beraberlikle ayrılan Fatih Karagümrük’te Beceri Direktör Andrea Pirlo maçın ardından yaptığı açıklamada, “İkinci yarının sonlarına akilane pozisyonlarımız vardı amma değerlendiremedik. Genel adına bizim üzere mebzul aynı maçtı. Umumi adına bizim amacıyla gani bire bir maçtı. Maçtan maça gelişiyoruz, bu üstelik bize dolgunca benzeri ivme veriyor” dedi.

Spor Makat Süper Lig’in 5. haftasında Sivasspor deplasmanından 0-0 beraberlikle ayrılan Fatih Karagümrük’te Beceri Direktör Andrea Pirlo, karşılaşmanın ardından planlı matbuat toplantısında açıklamalarda bulundu.

Müsabakayı değerlendirerek sözlerine başlayan Pirlo, “İlk nısıf oyuna gani başladık. Kazanılması müstelzim bir maçtı ama pozisyonları değerlendiremedik. Özellikle Sivas üzere pek deplasmanda oynuyorsanız, bu kabil pozisyonları değerlendirip, maçı almak gerekiyor. Maçın ikinci yarısında şişman ayrımsız riske girmedik. İkinci yarının sonlarına akıllıca pozisyonlarımız vardı ama değerlendiremedik. Genel olarak bizim üzere dolgunca bire bir maçtı. Maçtan maça gelişiyoruz, bu üstelik bize gür benzeri ivme veriyor” diye konuştu. – SİVAS

Share: