Tarsus Ekin Park’ta Bulunan Engelliler Tuvaletinin Kapısı Çalındı

Mersin Ağacı Büyükşehir Belediyesi’nin külfet alanında düz düzlük ve seçme dönem binlerce vatandaşın ülfet ettiği otopark ve mesire alanlarındaki tuvaletlere yönelik vandal saldırılar devam ediyor. Tarsus Ekin Park’taki engellilere hususi tuvaletin kapısı çalınırken, sair bölümler üstelik kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya dahi kişilerce nakız edildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundaki park ve mesire alanlarında kâin tuvaletlere yönelik vandal saldırılar sürüyor.

Kent merkezinde saha alan ve seçme bölüm binlerce vatandaşın mülakat ettiği Tarsus Ekin Park’ta engelliler tuvaletinin kapısı, kimliği daha belirlenemeyen hayat evet birlikte kişilerce çalındı. Ayrıca parkın 3 ayrı noktasında vatandaşın hizmetine verilen tuvaletlerin farklı bölümleri tarip edildi.

Engelliler tuvaletinin yanı sıra kadınlar tuvaletlerinde mevcut alanda üstelik başlık hırsızlığı yapılırken; 12 skor musluk, 9 skor tuvalet bataryası bile yerinden sökülüp, bir şekilde pisuvarlara beis verildi.

Vatandaşların ortak tasarruf alanı olan erkekler, kadınlar ve engelliler amacıyla değişik kendisine hizmet veren tuvaletin değişik bölümlerinde mevcut aparatlar bile yerinden söküldü.

Tarsus’ta güzeşte aylarda Berdan Baraj bölgesi Oran Parkı mesire alanında düz düz ve Büyükşehir Belediyesi marifetiyle yaptırılan tuvaletlere da benzer saldırılar gerçekleştirilmişti.

Share: