Rooftop Festival İlk Kat İzmir’de!

Türkiye’nin genişlik bağ gururlu festivallerinden biri olan Rooftop Curcuna, yıllardır bir mutat haline mevrut benzersiz curcuna ruhunu 1 Teşrinievvel tarihinde İzmir’e taşıyor.

Festivalin yaratıcısı Profun Creative Events, İstanbul’un ardından bu yıl ilk kez İzmirliler ile buluşturmaya hazırlandığı İzmir Rooftop Festival’de, şehrin yeryüzü pir 5 terasını 20’den çok sanatçının performansı ile taçlandırarak katılımcılara bir tane bilet ile birden aşkın mekanı gezme ve dilediği sanatçıyı dinleme imkanı sunacak.

YAZA UNUTULMAZ BİR VEDA

“İstanbul’dan İzmir’e sevgilerle.” başlığıyla duyurulan İzmir Rooftop Curcuna’de sanatkâr performanslarının yanı sıra mütenevvi workshoplar, uyumlu aktiviteler, anlı şanlı mahlut ve yemekler eşliğinde yaza unutulmaz bir veda edilecek.

Rastgele zevke seslenen festival İzmir Rooftop Festival, 1 Teşrinievvel 2022 Cumartesi haset İzmir’de vadi düz 5 ayrımlı terasın kapılarını senkronik namına misafirlerine açması ile başlayacak. Değme ant olduğu kabilinden bu yıl de mecmu balkon ve deneyimlere paydaşlık üzere yegâne bilet ehliyetli olacak.

Curcuna Detayları:

Teraslar/ Rooftops

Barcino

İzmir Marriott

Park Inn by Radisson İzmir

Renaissance Hotel İzmir

Zoi Terrace

Sanatçılar/ Artists

Oceanvs Orientalis

Ali Kuru

Beegee

Headwaters

Menachem 26

Ikaru (live)

Cihangir Arslan (live)

Analogdisko

Ayküt

Can Molti

Cihangir Çınar

Damla Yegâne

DJ Bey

Emir Üründül

Emre Birey Swim

Eren Dutlu (live)

Fattish

Gez

Jamie S

Just D

Konuralp

Okan Güven

Steph

Two Minds

Share: