Sefo ve Izan Beydemir beyninde yüklülük! Içtimai medyada kapıştılar

Şarkıcı Sefo ve Capo’nun seslendirdiği ‘İsabelle’ şarkısı içtimai medyada viral oldu. Binlerce sosyal medya kullanıcısının klip çektiği şarkıya ayrımsız yorum bile zihayat olay Fevzi Kaan Türker’den geldi. Türker’in performansına ağızsız kalamayan Sefo ise tüvana fenomeni konserinde sahneye çıkardı. Fakat Sefo’nun bu hamlesine hanende Feraset Beydemir’den aksülamel geldi.

“ÇOCUK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİYO SEN DA ‘PRİM’ DİYORSUN”

Bugünlerde oyuncu İpek Muharrir ile dernek hazırlığı işleyen Izan Beydemir, içtimai iletişim araçları hesabından Sefo ve Fevzi Kaan’ın konser görüntülerini yayınlayarak “Düzem bu. Prim işleyen bu” dedi. Beydemir’in Twitter’dan yaptığı paylaşıma yanıt veren Sefo ise “12 yaşındaki bir çocuk tıpkı hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Sen prim ve seviyeden bahsediyorsun. Gine siftinlik bire bir çocuğun sözlerini yazdığı ‘ben tıpkısı kek miyim’ diye aynı’ şarkın var. Prim ve düzey araştırmana oradan bitmeme deri” ifadelerini kullandı.

“ŞARKIMLA O KULAK KANATAN VİDEOYU VİDEOYU KIYASLAMAK İSTER MİYİZ?”

Sefo’nun cevabına meccani kalamayan Beydemir ise şunları yazdı: “Ben muvaffakiyetsiz kabiliyet tıpkı çocuğun başarısını, gördüğü ilgiyi eleştirdim ancak yâren üstüne alınmış nedense. 7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli sözleri şarkıya çevirdim olur, yaptığım işin arkasındayım bibi. O şarkıyla şu kulak kanatan videoyu mukayese etmek icap miyiz tezyifkâr?” Atışmaya devam fail Sefo ise akıbet yerine “Bu tweet’inden sonra karar verdim kim sen keksin kanka” cevabını verdi.

Beyin Beydemir, geçtiğimiz aylarda 7 yaşındaki benzeri çocuğun “Ben neyim? Ego kek miyim?” sözlerinden tempo yapmıştı.Share: