Nizip’te öğrencilere kıyafet desteği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteğiyle sağlanan okul kıyafetleri Nizip Ticaret Borsası yoluyla törenle ihtiyaç sahibi 500 öğrenciye ulaştırıldı.

Nizip Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Sarı, borsa binasında planlı törende, değme ant eğitim bilimi ve öğretim faaliyetlerine bindi vermeye amade olduklarını söyledi.

Yardımların ilçe genelinde bulunan 24 ilkokulda öğrenim gören 500 öğrenciye ulaştırıldığını tabir eden Solgun, şunları kaydetti.

“İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nizip Tecim Borsası kendisine yılın belli başlı dönemlerinde değişik içtimai ağırlık projelerine imza atarak daim eğitimi sponsor cerrahi müdahale içre vadi almaya çalışıyoruz. Zaman de yeni yetişek ve öğretim yılında 500 ihtiyaç sahibi öğrenciye unutmak üzere meslek kıyafetlerimizi Nizip İlçe Milli Terbiye Müdürlüğüne teyit ediyoruz. Nizip Ticaret Borsası kendisine seçme yıl olduğu üzere gelecek yıllarda da terbiye yardımlarımıza devam edeceğiz. Bu yardımların yapılmasında bizlerden desteğini esirgemeyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu???????’na, Nizip İlçe Milli Terbiye Müdürü Cengiz Gündeş’e, öğrencilerimizi yetiştiren değerli öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyor bu vesileyle 2022-2023 eğitim bilimi öğretim yılının tamam öğrenci, hoca ve velilerimize dobra hayır olmasını diliyorum.”

Share: