MHP heyeti Bingöl’de “Adım Adım 2023” toplantısı düzenledi

Bingöl’ün Taze ilçesinde MHP milletvekillerinin oluşturduğu heyet yoluyla, “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Aydınlatma” toplantısı yapıldı.

MHP Mersin Ağacı milletvekilleri Olcay Kılavuz Kaptan, Baki Parıltı ve MYK üyeleri “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Ilam ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Şehit Polis Güçleri Kağan Akdere Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda, martir yakınları, sivil cemiyet kuruluşlarının üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Öncül, toplantıda, programlardaki amaçlarının insanların iştiyak ve taleplerini basamak ederek ilişik makamlara sunmak olduğunu söyledi.

Bingöl’ün çokça hususi benzeri site olduğunu rapor eden Yordam, kentte çokça huzurlu ayrımsız ortamı gördüklerini belirtti. Yordam, şöyle devam etti:

“Düzgün değildir, Cumhuriyet’imizin 100. sene dönümüne haddinden fazla birkaç tıpkısı süre kaldı. Nedeniyle ayrımsız taraftan Yunanistan Amerika’nın desteğiyle o maada askeri olan adaları cephaneliğe dönüştürmüş. Daim küstah, sefihane Türkiye’yi kımıldatma ediyor ve sabrımızı zorluyorlar. Suriye ve Irak’ın içerisinde çarpışma ve çatışmalar var. Orada da yıldırı koridoru açmak istiyorlar. Amma şükürler olsun Türk ordusu, yiğit askerlerimiz, polislerimiz, korucularımız haddinden fazla alışılmadık mücadeleyle ihaneti bulundukları yerde boğarak, gömerek o teröristlere punt vermiyor. Aynı zamanda içimizde üstelik uzantıları var. Türk devletinin ve milletinin bu mücadelesinde tasalı olanlar var.”

Ölümsüz Şimşek birlikte Türkiye’nin bölgenin genişlik işlek ülkesi olduğunu anlattı. Emeklilikte hoşnutluk takılanlar sorununun yılbaşından ilk çözüleceğini kaydeden Şimşek, “Emeklimizin da memurumuzun üstelik işçimizin de köylümüzün üstelik korucumuzun üstelik askerimizin üstelik polisimizin da bu memleketin beherglas evladının yüzünü güldüreceğiz. Topluluk İttifakı’nın borcudur. Ekonomiyle ilişik sorunları çözecek Allah’ın izniyle. Bu milletin seçme sorunun çözecek buyruk var.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda, MHP MYK üyeleri Alper Erdem, Eyyüp Gönültaş, Muhammed Köse ve MHP İl Başkanı Nurettin Varol meydan aldı.

Programından ardından ilçede türlü ziyaretlerde bulunuldu.???????Share: