Komedyacı Hasan Birey Kayaç için

Sağlık sorunları zımnında etraflı zamandır ekranlardan uzak olan ve bu süreçte toplumsal medyada faal yayınlar açan Mehmet Mualla Erbil, Buket Aydın’ın sunumuyla Vukuf Global’da yayınlanan Yüz Yüze programına mihman oldu. Aydın’ın sorusu üstüne Hasan Can Kaya için konuşan Erbil’in söyledikleri tepki çekti.

“DONANIM VE ZEKASI BULUNMAYAN”

Deli Dolu yayında Hasan Can Kayaç için mütekellim Erbil, “Şov programlarını tek izleyemiyorum. Genelde YouTube’birlikte yayınlanıyor anlaşılan. Onunla birlikte metanetli aram namevcut. Hasan Fert Kayaç’yı bile duydum, küfür üzerine oturmuş bire bir program. Bence milyonlar izliyor imkânsız. Türkiye 85 milyon. Bildirme çok izleyen 1 milyondur. O, 3-4 milyonlar yalan dolan. Biz taşlama duymaya alışkan mıyız? Okan Bayülgen on paralık hakaretle benzeri iz yaptı mı? Çünkü donanımı ve zekası bulunmayan. Demincek işler az buçuk henüz ucuzladı. O arkadaşın background’u nedir ona ayrımsız baksınlar” dedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Mehmet Mürtefi Erbil’in sözleri gelişmemiş sürede Twitter’dahi gündem olurken tepkiler dahi yanı sıra geldi. Erbil’in yıllar geçmiş programlarında yaptıklarını hatırlatan sosyal medya kullanıcıları, ünlü isme ateş kustu.

İşte Mehmet Yüce Erbil üzere yapılan gâh yorumlar…Share: