Açık Familya Dizisinin Yıldızları Yıllar Sonraları Buluştu

Yıpranmamış projeleri için imaj değişikliğine revan Rojda Demirer, Bihter Dinçel ve Mehtap Bayri, doğru sonucu gerçekleşen buluşmada oldukça mutlu oldular. Diziden sonraları tek araya gelemeyen adlı oyuncuların buluşmasını kuaförleri Sertaç Çarpık Çurpuk, içtimai medya hesabından paylaştı.

“BİRBİRİMİZİ ÇOKÇA ÖZLEMİŞİZ”

Acıbadem’de kâin Ün Kuaför’da izlenim değişikliğine giden oyuncular, “Ne domuzuna tıpkısı kavuşma oldu. Birbirimizi haddinden fazla özlemişiz” dediler.

GENİŞ AİLE KONUSU NEDİR?

Açık Aile, 2009-2011 yılları arasında önceki namına Kanal D’üstelik, elan sonraları Film Yıldızı TV’da yayınlanan Türk yapımı fars türündeki göstergeç dizisi. Proje tasarımı Kamuran Süner ve Cüneyt İnay’a aittir. Müdürlük koltuğunda Ömer Hedef vardır. Çekimci D Productions ve senarist Cüneyt İnay’dır.

İlk sezon 8 Orak Ayı 2009-15 Haziran 2010 tarihleri ortada yayımlandı ve 49. bölüm ile sona erdi. 2. zaman 10 Ağustos 2010 tarihinde yayına başlamış, 25 Haziran 2011 tarihinde zaman finali yapmıştır.

3. zaman 10 Ağustos 2011 tarihinde başlamış, 18 Kasım 2011 tarihinde yayınlanan 108. bölümü ile bitiş yapmıştır. D Productions tarafından İstanbul, Sarıyer semti Boyacıköy Mahallesi’nde çekilmiştir. Dizi Film 1’den 58. bölüme kadar Geçek D’birlikte, 59’dan 108. bölüme büyüklüğünde ise Film Yıldızı TV’da yayımlanmıştır. 3 sezondan oluşan dizi 108. bölümü ile bitiş yaparak ekranlara veda etti.

GENİŞ AİLE DİZİSİNDE İŞLENEN BAHIS?

Cevahir (Anlayış Özkan) 28 yaşlarında canlı aynı delikanlıdır. Almanya’dan yıpranmamış dönmüş ve çarkıt aşkı Şuküfe’yle (Zuhal Topal) tezevvüç etmek istemektedir. Fakat en bozuk düşmanı Dip Bilal (Fırat Biliş) üstelik bu amaçtadır. Bu yüzden sonsuz birbirleriyle cenk ederler. Fakat ikinci sezonda Şuküfe’nin evlenmesiyle aralarındaki rekabet biter. Amma bu defa dahi Koyu Bilal’in hapisteki arkadaşı Katip’in kardeşi Zeynep’e aşırılmış olurlar. Mücevher’in beribenzer kardeşi Nazan (Bihter Dinçel) ise küçüklük aşkı Mürsel’le (İlker Ayrık) evlenmeye çalışmaktadır fakat bilcümle ayrımsız olay buna bariyer tamam amma evlenmişlerdir ve ikinci sezonda Somer Tuna adında ayrımsız çocukları olmuştur.

Cevahir ve Nazan’dan sonraki en siftinlik ahi Zekai (Sağanak Akkaş) ise hesap dersi süper olan anlaklı ve ayrımsız o büyüklüğünde dahi açıkgöz olan aynı çocuktur. Zeynep (Rojda Demirer) tüvana ve güzelce benzeri kızdır. Eczacılığı elan bitirmiştir. Cevahirlerin evinde ayrımsız bölüm kiralamaya değişmeyen verir. Ancak kişilikleri uyuşmadığı için bütün savaş ederler. Fakat adım adım Zeynep Elmas’e, Mücevher birlikte Zeynep’e aşıramento olmaya başlamışlardır.

Share: