Kişmiri yollarında uzanım

Yağız yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, gidiş geliş bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları zımnında 22.00-06.00 saatlerinde abdestbozan daraltması yapılıyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören angajman yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları nedeniyle angajman yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatıldı. Bu sebeple, ulaşım değişik yönden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Denizli-Çardak yolunun 5-7. kilometrelerinde dudak yapım, Kahramanmaraş-Narlı- Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerinde Arsan Köprülü Kavşağı mevkisinde üstyapı restorasyon, Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometreleri ve Ermenek-Mut yolunun 18-19. kilometrelerinde nöbet imal çalışmaları sebebiyle söz konusu kesimlerde ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

Beşikdüzü- Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı Tüneli’nde ruh elektronik sistemleri bakım tamir çalışması nedeniyle herhangi bir iki yönde mevcut tüplerde 08.00-20.00 saatleri ortada erişim biricik şeritten kontrollü olarak gerçekleştirilecek.

Nevşehir-Ürgüp- Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde kat yapım çalışmaları zımnında erişim mukassem yolun bire bir bölümünden iki taraflı yerine sürdürülüyor.

Eskişehir- Kütahya el sınırı-Kütahya yolunun 42-43. kilometrelerinde bulunan köprülerde genleşme derz ve hizmet tamirat, Eleşkirt- Balkı yolunun 62-66. kilometrelerinde dahi posta imal çalışmaları devam ettiğinden bu kesimlerde erişim bölünmüş yolun tıpkısı bölümünden iki cepheli adına sağlanıyor.

Share: