Hem sevgilisini istismar yazar çaba uyguladı! Hem dahi manevi tazminat davası açtı

Adana’dahi dinamik 25 yaşındaki Ceren Sarıkçı, 5 sene evvel Dokuma ve Moda Tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonraları Muğla’nın Bodrum ilçesine çalışmaya gitti. Burada Sarıkçı, 22 yaşındaki Haysiyet K. ile tanıştı ve canan oldu. Çift, daha sonradan İzmir’e yerleşti ve burada birlikte yaşamaya başladı.

BİR BUÇUK YIL CİNSEL İSTİSMARA UĞRADI

1 buçuk sene boyunca Öz Saygı K. ile alışveriş zihayat Sarıkçı, iddiaya göre bu süre zarfında birçok nöbet tensel istismara ve ruhsal şiddete maruz kaldı. Öz Saygı K.’nin psikolojik şiddetlerine boyun eğen Sarıkçı, son namına 17 Mart 2022’üstelik kaldıkları apartta Itibar K. eliyle tensel istismara maruz eşkal darp edildi. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran tendürüst kızın çığlığını duyanlar durumu polise bildirdi.

DARP RAPORU ALDI, ŞİKAYETÇİ OLAMADI

Olay hesabına gelen ekipler Sarıkçı’yı Haysiyet K.’nin elinden kurtarıp ambulans ile hastaneye kaldırdı. Darp raporu kayran zinde kız, Onur K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. aracılığıyla zılgıt edildiği amacıyla karakolda erkek arkadaşından şikayetçi olamadı. Olaydan 3 hafta bilahare Adana’ya ailesinin yanına gelen Ceylan Sarıkçı, güzeşte kamer ailesinin de desteğini alarak Öz Saygı K.’den gene şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun konusunda Değer K. de Sarıkçı hakkında alın tazminat davası davası açtı.

“TEHDİT EDİLDİM, ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM DEDİM”

İhlas Bilgelik Ajansı’na konuşan Ceren Sarıkçı, Saygınlık K.’nin kendisinin çökertme telefonuna izlem cihazı bile yüklediğini sav ederek, “sıkça bana geçmişimde tek şey yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en üst 17 Mart tarihinde bana eşeysel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Cankurtaran ile hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve peşi sıra tehdit edildiğim üzere karakolda ‘şikayetçi değilim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“HAK ETTİĞİ CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM”

6 aydır keskin çektiğini söyleyen Sarıkçı, “Bu çocuğu ailesi olaydan bilahare Ankara’ya götürüyor. Ego de Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince asap krizi geçirdi. Onur K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana hastalık bunları yaptın’ diyorum ama o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ben 6 ay süresince sadece ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ego o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı sunu dibinden çekip bana işkence etti” diye konuştu.

“SESİM DUYULSUN”

Adana’ya geldikten sonraları güzeşte kamer ailesinin desteğiyle tekrar Onur K. hakkında yanlışlık duyurusunda bulunduğunu vurgulayan Ceylan Sarıkçı, elan bilahare şunları söyledi: “Ego ona cürüm duyurusunda bulunup tazminat davası davası açtım. Ego onun parasını istemiyorum ama adalet ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın peşi sıra o bile kendisine 2 avukat tutup bana cebin sevgili açıyor. Güya ego ona takıntılıymışım kabil gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ego yıldırma ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle zılgıt etti. Ego sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ben ona ülkü açtım. O de bana karşı tazminat davası davası açtı. Ben, beni döven, taciz fail adama servet mı ödeyeceğim. Ego onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum.”

Share: