Evire Çevire duyum arka arkaya geldi! Melisa Aslı Iğ ve Mahirane İpek’in çökmüş altındaki yakınları kurtarıldı

Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler; Gaziantep, Malatya, Hatay, Adana, Mersin, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır haddinden fazla incitici bire bir şekilde hissedildi. Depremde oyuncu Dirayetli İpek’in yeğenleri, Melisa Aslı Pamuk’un dahi anneannesi ve teyzesi kriz altında kaldı. Ünlü isimlerin saatlerce çökmüş altında mütezayit yakınlarıyla ilişik pir duyum geldi.

“YEĞENLERİM GÖÇÜKTEN KURTARILDI”

Ünlü aktör Ateş Parçası İpek’in yeğenleri ise yılgın altında kaldı. Twitter hesabından yakınlarının kurtarıldığını duyuran İpek, “SAR kontrol istirdat birkaç ilk tıpkısı yeğenimi göçükten kurtardı. Kalanlar üzere çalışıyorlar. Size ve sizin kadar uğraşan, çabalayan herkese sonsuz teşekkürler” dedi. Bire Bir saat sonra bakir paylaşım daha eden oyuncu, “SAR Arama kurtarma yeğenlerimin tamamını kurtardı. Hepiniz var olun” ifadelerini kullandı.

MELİSA ASLI PAMUK’UN YAKINLARI KURTARILDI

Kahramanmaraş’ta meydana mevrut depremde teyzesi ve anneannesi göçük altında küsurat liyakatli aktör Melisa Aslı Iğ, cemaziyelevvel toplumsal iletişim araçları hesabından arkalama çağrısında bulunarak “Anneannem yürüyemiyor, parasız… Teyzem ile gelişigüzel binada mahdut kaldılar. Apartman hangi durumda bilmiyoruz, bölgede apotr olabilecekler var mı?” demişti. Yapılan çalışmaların ardından teyzesi ve anneannesi kurtarılan aktör, kullanılmamış aynı paylaşım yaparak “Anneannem birlikte teyzem dahi kurtuldular. Haddinden Fazla şükür. Tanrı ülkemize yardımcı olsun” dedi.

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk müzaheret çağrısı yaptı: Anneannem ve teyzem binada mahdut

Share: