Denizli bilgi: Merkezefendi Belediyesi’nden Sünnet Şenliği

Merkezefendi Belediyesi yoluyla ikinci el düzenlenen ‘Toplu Sünnet Etkinliği’ kapsamında sünnet olan 200 çocuk amacıyla 11 Ağustos Perşembe günü sünnet şöleni düzenlenecek. Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Iktisadi meşakkat çekici ailelerimizin yanlarında atılmak, onlara müzaheret etmek için bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, gerekseme sahibi vatandaşların beraberinde olmaya devam ediyor. Bu kapsamda planlı şişman sünnet etkinliği ile ensiz gelirli ailelerin 6 gözyaşı ve üzeri eş çocuklarının sünnet işlemleri, uzman etibba yoluyla gündeş cerrahi yöntemler kullanılarak ücretsiz yerine tamamlandı. Sünnet olan 200 yavru üzere 11 Ağustos Perşembe haset saat 20.30’bile Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda sünnet şöleni düzenlenecek. Merkezefendili minikler, Merkezefendi Belediyesi aracılığıyla kendilerine bergüzar edilen sünnet kıyafetleri ile programa katılacak.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA BITMEME EDECEĞİZ”

Sünnet etkinliğinin anadan görme arkaç geleceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Düzenlediğimiz bu özel etkinlikte 200 çocuğumuzu sünnet ettirerek bu bahtiyar günlerini paylaşmaktan ve hamam ayrımsız organizasyonda tıpkısı araya gelmekten dünya bahtiyarlık duyuyoruz. Hesaplı engel calip ailelerimizin yanlarında kalkmak, onlara korumak üzere bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklar her annenin, gelişigüzel babanın yeryüzü kıymetlisi, sunu değerlisi. Bizler bile geleceğimiz olan çocuklarımıza bu değeri ve kıymeti sezdirmek istiyoruz. Onlar üzere çalışıyoruz, çalışmaya dahi bitmeme edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.

Share: