Çankırı haberi: Fenerbahçe’den Kasıt Ilgaz açıklaması

Fenerbahçe, Hat Hakem Müesses Başkan Vekili Hedef Ilgaz’ın Fenerbahçe Kurultay Üyesi olduğu ile ilişkin çıkan haberlere ait açıklama yaptı.

Şekil Hakem Oturmuş Başbuğ Vekili Maksat Ilgaz’ın Fenerbahçe Kurultay Üyesi olduğuna ilişkin bazı içtimai hesaplarından yapılan paylaşımlara sarı-lacivertliler resmi genel ağ sitesinden açıklama yayınlayarak şu ifadelere kayran verdi:

“18 Ilk Teşrin 2022 Salı haset spor kamuoyunu çalışır fail gündemin devamında, tıpkı takıma bağlılıkları açık şekilde anlaşılan olan mahiyet kimlik taşımayan ara sıra sosyal iletişim araçları hesapları vasıtasıyla oluşturulan gündemi takip ettik. Bu gündem çerçevesinde Merkez Hakem Müesses Başbuğ vekili Gaye Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren tıpkısı yalana dair izah etme gereği doğmuştur.

Türkiye Ayak Topu Federasyonu’nda 2014 yılından itibaren muhtelif kademelerde fariza almış ve Orak Ayı 2022 itibarıyla Gestalt Yargıcı Kurulu Komutan vekili adına görev işleyen Maksat Ilgaz, Kulübümüzün tek ahit kurultay üyesi olmadığı kabil Kulübümüz bünyesinde rastgele görevi bile olmamıştır. Gerçekle hiçbir ilgisi sıfır bir buut üzerinden yaygara koparanlar, bu yalanlarını pekitmek yerine Kulübümüzün bayrağı uğrunda cali görseller üretip dolaşıma sokmaktan ve koordineli namına paylaşımlar yapmaktan geri durmamışlardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü yerine akıbet beş altı gündür ısrarla hezeyanlarını sürdüren bu kişileri spor kamuoyunun takdirine bırakıyor; aklı dosdoğru futbol paydaşlarını bu bozuk yaklaşıma karşı durmaya davet ediyoruz.” – İSTANBUL

Share: