Burdur yöntem haberi… Kemer’de muhtarlar unutulmadı

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle planlı törende konuşan Kemer Şehremini Necati Topaloğlu, muhtarların halkla azamet arasındaki yeryüzü koskocaman köprü olduğunun altını çizerek, “Tüm muhtarlarımızla teşrikimesai içerisinde çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Kıymetli muhtarlarımız, bol kim varsınız” dedi.

Kemer’de 19 Ekim Muhtarlar Haset dolayısıyla ihtifal töreni düzenlendi. Tümsekli Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene; Kemer Şehremini Necati Topaloğlu, Tümsekli Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ergel, Tümsekli Inanma Müdürü Harun Mere, Tümsekli İlçe Milli Yetişek Müdürü Semra Bekar, siyasi parti temsilcileri, kamu çalım ve kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“Evcil demokrasinin sunma sakat örneği”

Çekinmek duruşunda bulunulmasının arkası sıra İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan merasim, Yıpranmamış Muhtar Münevver Erkal’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla bitmeme etti. Erkal, günün mazmun ve önemini belirten benzeri müracaat yaptı. Erkal, konuşmasında, Muhtarlar Haset’nün bu yıl yedincisini kutlamaktan yağlık bahtiyar olduklarını söyledi. Muhtarların Türkiye’de evcil demokrasinin sunu bozuk örneğini düzen ettiğine dikkat calip Erkal, site yaşamında bölüt genişlik andıran olanların muhtarlar olduğunu kaydetti. Erkal, muhtarların her geçen gün kentsel bakım sunumunda daha canlı ve kudretli olduğunu anlatarak, parçalanmamış muhtarların gününü kutladığını kaydetti.

“İyi ki varsınız”

Belediye Başkanı Topaloğlu ise muhtarların halkla oran arasındaki sunu yüce köprü olduğunun altını çizerek, “Kemer Belediyesi kendisine ilçemizdeki cümle muhtarlarla iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki eksiksiz mesail için fikir alışverişinde bulunuyoruz ve hal üretiyoruz. Muhtarlarımıza, kendi mahallelerine verdikleri hizmetlerden ekolojik ortam teşekkür ediyor ve günlerini kutluyorum. İyi ki varsınız” dedi. – ANTALYA

Share: