Ad Sangyoun: “Türkiye Kamu-Sen hür ve yansız benzeri sendika”

Cenup Kore Sendikalar Federasyonu Umumi Başkanı Ad Sangyoun, Türkiye Amme Sendikaları Nevşehir Idarehane Başkanlığını müzakere etti.

Güney Kore Sendikalar Federasyonu Umumi Başkanı Nam Sangyoun ve heyeti, Türkiye Amme-Sen Nevşehir Idarehane Başkanı ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Idarehane Başkanı Toygar Alçak’i müzakere ederek sendika çalışmaları üzerine hikmet aldı. Yapmış oldukları araştırmalar sonucu Türkiye’birlikte bağımsız ve tarafsız olduğu gerekçesi ile Türkiye Kamu Sen Konfederasyonu Nevşehir Bölüm başkanlığını ziyareti akla yatkın gördüklerini tabir eden Ün Sangyoun, ayrımsız zamanda dahi böyle tarafsız ayrımsız sendika ile üstelik ahi sendika olmayı çokça gönül ediyoruz açıklamasında bulundu. Türkiye Kamu Sen Nevşehir Bölüm Başkanı ve Türk Esenlik Sen Nevşehir Bölüm Başkanı Toygar Yavaş, Idarehane Başbuğ Yardımcıları Denizhan Aksoy ve Maharetli Gölbaşı’nın hazır bulunduğu ziyarette, Korkulu yapmış oldukları ziyaretten belde Güney Kore Sendikalar Federasyonu Umumi Başkanı Nam Sangyoun’a ve beraberindeki heyete teşekkürname etti.

Turgay Kilolu, “Türkiye Kamu Sendikaları Federasyonu adına ilkemiz, ülkemiz anlayışı ile ülkemizin birliği ve beraberliği doğrultusunda amme çalışanlarının türe ve hukukunu müzaheret etmek, bu doğrultuda sizlerin yapmış olduğu tetkikat neticesi ile benzeri sefer daha tarafsız ve bağımsız milletvekili olduğumuz tescillenmiştir” dedi. – NEVŞEHİR

Share: