SELIM Fırka Antalya Milletvekili Çelik, Ödemiş’te partisinin kullanılmamış üyelerine rozet taktı

DOĞRU Fırka Antalya Milletvekili Eksiksizlik Polat, “2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları İzmir Online Örgen Paydaşlık Töreni”nde, partisine katılan 300 kişiye rozet taktı.

Çelik, Ödemiş Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, DÜRÜST Fırka’ye olan ilginin kendisini haddinden fazla mutlu ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mutluluk amacıyla ve İslam dünyası için çok önemli bire bir lider olduğunu tamlayan Çelik, “Bir Vakitler cebe alıyorduk amma demincek silah satar hale geldik. Cumhurbaşkanımız, sorunların üstüne masraf ve sorunları tek devir ertelemez. Bugün sizler vatanını dost, milletini dost, üreten ayrımsız yere geldiniz. Ülkeyi geliştiren bire bir yere geldiniz. Milletini yücelten tıpkı partiye geldiniz, filinta geldiniz.” diye konuştu.

DOĞRU Öğür Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Bayındır bile törenle 300 eskimemiş üyenin partiye iştirak sağladığını bildirdi.

İlçede gerçekleştirilen rozet muvakkat töreninde milletvekillerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını dile getiren Bayındır, “Bugün ilçemizde yapılan ve DÜRÜST Öğür Antalya Milletvekilimiz Eksiksizlik Çelik ve DÜRÜST Fırka Burdur Milletvekilimiz Yasin Meram’un katılımlarıyla partimize kullanılmamış uzuv olanların rozet arızi törenini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Partimize olan sargı ve teveccühle yolumuza var gücümüzle bitmeme ediyoruz.” dedi.

Törene, DOĞRU Tümen Burdur Milletvekili Yasin Garaz, SELIM Fırka İl Başbuğ Yardımcıları Tasavvur Özcan ve Mehmet Kocaağa ile partililer katıldı.

Share: