Manisa’da silahlı cenk: 2 gaileli

Manisa’nın Kula ilçesinde aralarında yağılık olduğu öğrenilen 2 grup ortada sâdır ağız dalaşı kavgaya dönüştü. Silahların üstelik ateşlendiği kavgada cet ve oğlu yaralandı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Manisa’nın Kula ilçesine merbut 4 Eylül Mahallesi Yunus Emre Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre aralarında husumet olduğu öğrenilen H.H.G., Özkan O. (50) ve oğlu Yunus O. (27) ile ana yol üzerinde karşılaştı. İki grup ortada yavuklu ağız dalaşı çabucak şiddetlenerek kavgaya dönüştü. Yumrukların konuştuğu kavgada Özkan O.’nun oğlu Yunus O. aldığı yumruk darbeleri ile yalanırken, H.H.G.’nin silahlından çıkan mermilerin hedefi olan baba Özkan O. ise silahla yaralandı. Olayı görenlerin ihbarı konusunda çok sayıda polis güçleri ve sağlık ekibi irsal edilirken, olayı gören hemşireler yaralılara müdahale etti. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar ambulanslarla Kula Şevket Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada geçmiş tedavisi yapılan ağababa Özkan O. (50), gelecek etüt ve tedavileri için Salihli Celal Hastanesi’ne gönderme edildi. Yaralıların dirimsel tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Öte yandan ağababa Özkan O.’yu silahla, oğlu Yunus O.’yu ise el darbeleriyle yaralayan H.H.G., görüngü yerinden kaçarak kayıplara karıştı. İnceleme başlatılan olayla ilgilendiren kaknem H.H.G.’yi kontrol çalışmaları sürüyor. – MANİSA

Share: