KUL Başkanı Biden’dan izleyenleri şoke fail hareketler! Kürsüde arkasına dönüp boşlukla konuştu

79 yaşındaki ABD Başkanı Joe Biden, sık sık kameralar karşısında sergilediği hareketler ve gaflarla gündeme geliyor. Antrparantez yaptıkları ile Amerikan başkanının keyif durumunun ferah olup olmadığı da sorgulanıyor. Sonuç olarak ise Biden’ın kürsüde yaptıkları görenleri hayrete düşürdü.

BOŞLUKLA KONUŞTU

9 kamer evvel yıkılan Pensilvanya Fern Hollow Köprüsü’nün tamiratının bitmesinin arkası sıra BENDE Başkanı Joe Biden, güreşçi köprüsü açılışında benzeri meşveret gerçekleştirdi. Konuşması bittikten sonraları bir anda arkasına dönen Biden, aynı müddet boşlukla dostane etti. Henüz bilahare ise kendi etrafında ayrımsız cevelan dönerek kürsüde duraksamalı Biden, kürsüden inerken de yolu şaşırır kabil oldu ama akıllıcasına yolu buldu.

BIDEN ELAN ÖNCEKI DE OĞLUNUN ÖLÜM NEDENİNİ UNUTTU

ABD Başkanı Joe Biden, Colorado eyaletindeki Vail’da yaptığı bire bir konuşmada da bilmeyerek oğlu Beau’nun ‘ ‘Irak’ta hayatını kaybettiğini” dile getirdi. Biden, konuşmasında “Bunu bir ayvaz babası adına söylüyorum, kayda ayar ayrımsız hizmet madalyası olan Bronz Yıldız’ı kazandı ve Irak’ta hayatını kaybetti” ifadelerini kullanmıştı. Fakat Biden’ın oğlu Beau’nun kanserden öldüğü biliniyor.

BİRÇOK POSTA POT YAPTI

Biden, katıldığı kıtlık mevzulu konferanstaki konuşmasında sabık aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden Indiana Kurultay Üyesi Jackie Walorski’yi aramıştı. Ayrıca Biden daha önceki konuşmalarında de birçok kat kürsüden elbet ineceğini şaşırmıştı.

Share: