Kırklareli haberi | Lüleburgaz’da Yapılacak Bakir Otopark İçin İmzalar Atıldı

Lüleburgaz Belediyesi ile Lüleburgaz Ticaret Borsası arasında Durak Mahallesi’ne kazandırılacak kullanılmamış park amacıyla tören düzeni imzalandı. Tören Düzeni töreninde mütekellim Şehremini Misyon Gerenli, “Kentimize bakım ika noktasında cümle paydaşlarımızla teşrikimesai süresince olmaya devam edeceğiz” dedi.

İmza protokolü töreninde, Lüleburgaz Belediye Başkanı Uğur Gerenli, Lüleburgaz Ticaret Borsası Başkanı Kenan Var, Belediye Başkan Yardımcısı Eksiksizlik Pektaş ile Park Yeri ve Bahçeler Müdürü Hüseyin Becerenel kayran aldı.

Tören Düzeni ile Durak Mahallesi Dere 5. Sokak, Dere 8. Sokak ve İskender Çıkmaz kesişimine Tecim Borsası yoluyla otopark yapımı imza altına alındı.

Tecim Borsası ile bölüt bakım noktasında protokol imzalamaktan bahtiyarlık duyduğunu söyleyen Başbuğ Gerenli teşrikimesai mesajı verdi. Gerenli, “Kentimize bakım ika noktasında tüm paydaşlarımızla iş birliği içinde olmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

PARK SAYISI 3’E ÇIKACAK

Öte yandan, halihazırda yalnız 1 park kâin Durak Mahallesi’nde Lüleburgaz Belediyesi’nin da yapımına bitmeme ettiği parkla alay malay nüsha 3’e yükselmiş olacak.

Share: