Kılıçdaroğlu’ndan sene sonuna büyüklüğünde yoğun yolculuk takvimi

İngiltere’nin başkenti Londra’daki temaslarını sürdüren CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun, 23-26 Teşrinisani tarihlerinde de Almanya’ya tıpkısı görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, 9-13 Ekim tarihleri arasında ABD’ye revan Kılıçdaroğlu, az dışı seyahatlerini İngiltere ile sürdürüyor.

Londra’üstelik envestisman kuruluşlarının temsilcileri ve değişik üniversitelerden akademisyenlerle benzeri araya mevrut Kılıçdaroğlu, buradaki programını hafta sonu tamamlayacak.

Önümüzdeki hafta içi kurmaylarıyla haftalık toplantılarını yapacak Kılıçdaroğlu, 11 Kasım Cuma Namazı günü Bursa’ya gidecek. 12 Kasım Cumartesi haset İnegöl’üstelik mütenevvi etkinliklere katılması muhtemel Kılıçdaroğlu, 16 Teşrinisani’bile Gaziantep, 17 Kasım’de ise Kilis’te muhtelif temaslar gerçekleştirecek.

Almanya’dahi 3 şehre gidecek

Kılıçdaroğlu, güçlükle dışı temasları kapsamında üçüncü ziyaretini ise 23-26 Kasım tarihlerinde Almanya’ya yapacak.

Kılıçdaroğlu’nun Londra’üstelik olduğu kadar yatırım kuruluşları ve yüksekokul çevreleriyle görüşeceği Almanya ziyaretinde Berlin, Frankfurt ve Münih’e gitmesi bekleniyor.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yılın son ayında birlikte kırıcı iklim ziyaretlerinde bulunacak. arada bir Ankara’üstelik muhtelif etkinliklere katılması muhtemel Kılıçdaroğlu, antrakt ayında sırasıyla Burdur, Antalya, Trabzon, Şanlıurfa, Hatay ve Kayseri’ye gidecek.

Share: