Cinsiyet değiştiren sosyal iletişim araçları fenomeni Mika Duygusal Raun, yarı peyda pozunu yayınladı

TikTok’ta yayınladığı videolarla güdük sürede fenomen olan ve sonrasında seks tebdil operasyonu nâkil Mika Birey Raun, paylaşımlarıyla sık sık adından hezel ettiriyor. Cüretkar pozlarıyla gündeme gelen olay, bu defa üstelik işkembe bulandıran paylaşımıyla konuşulmaya başlandı.

TUVALETİNİ YAPARKEN FOTO PAYLAŞTI

Cinsiyet değiştirme sürecinde bir nice bedii cerrahi müdahale nâkil ve toplamda 2,5 milyon TL harcayan Mika Can Raun, binlerce takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından tuvalette çektiği nısıf meydanda tıpkı fotoğrafını paylaştı. Aynı skandala imza atan görüngü, gücük sürede sosyal medyada ruzname olurken tepkiler dahi beraberinde geldi.

İşte pes dedirten paylaşım:

“AYLIK GİDERİM 50 BİN TL”

Armağan Çağlayan’ın programında estetik operasyonlara illet gerekseme duyduğundan bahseden Evren Pulu Fert Raun, “Ben değişimle yaşayabiliyorum. Hayatımı yaşanır kılıyor. Bu üstelik bunlardan biriydi. Alın, duluk, çarık, burun ve dudak işlemi yaptırdım. Sonradan da gelişmemiş dolgu işlemleri oldu” demişti. Fenomen, yersiz harcamalarından periferi aylık giderinin 50 bin TL olduğunu de söylemişti.

Share: