1 kişinin öldüğü eğlendiri kavgasının görüntüleri ortaya daha çok

Uşak’ta canlılık mekanında sâdır ve tıpkısı kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavganın görüntüler ortaya artık. Görüntülerde hayatını kaybeden kişinin vurulma anları, mekanının güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

Olay, Cumartesi gecesi geç saatlerde İzmir – Uşak Karayolu üstünde merkeze kapalı Kaşbelen Köyü’nde bire bir coşku mekanında meydana geldi. İddialara göre cümbüş mekanında M.H. ve M.Ç. beyninde daha bilinmeyen bire bir sebepten ağız dalaşı imdi. Büyüyen ağız dalaşı yerini silahlı kavgaya bırakırken M.Ç., M.H.’yi ateşli silahla vurarak yaralayarak görüngü yerinden kaçtı. Fenomen namına mevrut afiyet ekipleri yaralı M.H.’yi Yardımcı Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırdı. Olay yerinden kaçan M.Ç. ve yanındaki tıpkısı arkadaşı ise Sivaslı ilçesinde bitirmiş ekiplerince yakalanarak gözaltına makbuz. M.Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, yanındaki arkadaşı ise adli arama üzere azade kaldı.

Ağır yaralanan M.H., kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Meydana gelen olayda M.H.’nin vurulma anları ise düzenlilik kameralarına anbean yansıdı. CHP Çeltek Milletvekili Özkan Yalım’a ilişkin binada cıvıltı gösteren canlılık mekanında geçtiğimiz yıl bile benzer tıpkısı silahlı kavganın yaşandığı öne sürüldü. – UŞAK

Share: