Zayi liseli gençten umutlandıran gelişme

Kayıp liseli gençten umutlandıran gelişme

Anne Türkan Demiryürek, 8 periyot önceki kaybolan oğlunun 2 Ekim’de tıpkısı arkadaşı ile gelişigüzel pabuç aldığını öğrendiklerini söyledi

Kağan Demiryürek’i sağlamak amacıyla polis güçleri, cingöz, AFAD ve ALAN ekipleri çalışmalarını sürdürüyor

ADANA – Adana’nın Kozan ilçesinde 8 dönem evvel ailesine ve arkadaşlarına attığı veda videosunun ardından ortadan kaybolan 19 yaşındaki ortaöğretim son derslik öğrencisi Melik Demiryürek’i taharri çalışmaları sürüyor.

Kozan’ın Hacımirzalı Mahallesi’nde 8 devir evvel evden çıkıp ailesine ve arkadaşlarına attığı veda videosunun peşi sıra kayıplara müdahil Kağan Demiryürek’i tedarik etmek amacıyla polis güçleri, kurnaz, AFAD ve YAKUT ekipleri yapışkan izlem köpekleriyle seferber oldu. Şu anne kadar namına ulaşılamayan ortaöğretim öğrencisi Demiryürek’in kendisine kullanılmamış bir pabuç aldığı ortaya çıktı.

Anne Türkan Demiryürek gelişigüzel yerde oğlunu aradıklarını ve eve dönmesini istediğini belirterek, en üst 2 Ekim’de birlikte ayrımsız arkadaşı ile gelişigüzel çarşıdan yağız ayrımsız başmak aldığını öğrendiklerini anlattı. Oğlunun benzeri yerde gizli olma ihtimalinin faziletli olduğunu belirten Demiryürek, “3 yaşındaki kızım temas zaman akşam ezanı Hakan abim gelecek diyor. Dronla temas yerde aradık. en üst çarşıda yanında bir arkadaşı ile birlikte ayakkabı almış kendine. Kardeşleri çok özledi. Bence bire bir yerde korkuyor saklanıyor. Bize ulaşmadı daha bilgi bekliyoruz. Yeter ki iyi olduğunu bilelim. Zeytinlikler buradaki dağlar seçkin düzlük arandı. Aranmayan vadi kalmadı” dedi.

Share: