Yurttaş nida ediyor, Başkan Beyoğlu katılım ediyor

Diyarbakır’de, Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, hususi telefon hattından kendisine vasıl vatandaşların davetini idraksiz çevirmeyip 46 aydır mahalle mahalle geziyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Bağlar Belediye Reisi Hüseyin Beyoğlu; sabahın erken saatlerinde bakım binasına gelip kem gün belediyenin hizmetleri ve çalışmalarıyla ilgili say yaptığı, günün ikinci yarısını ise ilçenin sokaklarında vatandaşların arasında geçirdiği belirtildi.

Başkan Beyoğlu’nun bazı bazı hastaların, engellilerin ve yaşlıların evlerine her an ihtiyaçlarını karşılayarak dualarını aldığı, zaman zaman dahi mahalle sakinleri ve esnafın taleplerini durumunda tayin ederek analizör geliştirdiği anlatım edildi.

Bu yaklaşımın vatandaşlar ortada şişman kabul görerek takdir topladığına bel eden Komutan Beyoğlu, vatandaşlara verdiği özel telefon hattı üzerinden mevrut kâm ve davetleri birebir izleme ederek yıllardır şikayet konusu olan bürokratik vesayeti de ortadan kaldırmış durumda olduğu bildirildi.

Halkla elan fazla kucaklaşmak amacıyla hakeza aynı say düzeni belirlediklerini anlatan Beyoğlu, “Seçkin çevrim onlarca ailemizden davet alıyoruz. Bu davetler bizzat bize geliyor. Hamdolsun vatandaşlarımıza bu güveni verebildik. Biz birlikte buna seve seve bedel veriyoruz. Çokça güç arzu var. Güvenli olun ant yetmiyor bazen. Değme şeye rağmen hepsine gidiyoruz. Bu konuda arz balaban müracaat kaynağınız ve sabah yeli vesilemiz olan cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın esenleme ve dua ileterek bize aktarılan talepleri eğlemek amacıyla elimizden hangi geliyorsa yapıyoruz. Bizim işimiz seçkin eşya ve koşulda harıldamak, hal üretmektir. Ara Vermek namevcut, son güne büyüklüğünde yola devam.” dedi. – DİYARBAKIR

Share: