Yaza ödeşme temizlemek isteyenler şimdiden salonlara anahtar yaptırmaya başladı

Yaza fit kabul etmek isteyenler şimdiden salonlara kayıt yaptırmaya başladı

Yeni sezona aşkın kilolardan boşanmak isteyenler kayıtlarını yaptırdı

Fitness antrenörü Yaren Yıldırmış:

“Haftada 5 bölüm gelenler yaza istedikleri formu yakalamış namına giriyorlar”

“Beyin kası açmak isteyenler crunch antrenmanını tercih ediyor”

“Beslenmesine ve idman şiddetine dikkat ederlerse aşkın kilolardan kurtulmuş olacaklar”

ESKİŞEHİR – Eskişehir’dahi şita aylarına girilmesiyle alay malay, gelecek yaza fazla kilolarından kurtulmuş ve ödeşme bir biçimde vira etmek isteyenler spor salonlarında derya oluşturuyor.

Yaz ayları biterken, Eskişehir’üstelik spor salonlarında yoğunluk oluştu. Gelecek yaza aşkın kilolarından kurtularak kısaltmak isteyen insanlar, şimdiden antrenmanlara başladı. Özellikle aksiyon huruç saatlerinde berenarı hareketli olan spor salonlarında insanlar, farklı izlence ve metotlar ile aşkın kilolarından kurtulmaya çalışıyor. Spor yaparak fazlalıklarından kurtulmayı hedefleyenler, yaza kadar olan zamanı yeryüzü verimli şekilde değerlendirmeyi planlıyor. Ağırbaşlılık antrenmanı, pilates, zumba ve cardiyo kâmilen programlarla, sporcular ter atıyor. Fitness antrenörü Yaren Yıldırmış, alelumum çok kilosundan rahatsız olan insanların, kışa girilen şu zamanlarda anahtar yaptırdıklarını ve çalışmalarına başladıklarını belirtti. Gelecek yaz için çalışmalara şimdiden başlanmasının tam olacağını belirten Yıldırmış, antrenmanlara düzenli gelinmesinin ve metin beslenilmesinin arz önemli etkenler olduğunun altını çizdi.

“Yaza kalan müddet, yeterli aynı müddet”

Çalıştığı salondaki kükremek karşı mütekellim Fitness antrenörü Yaren Yıldırmış, “Şita aylarına yaklaştığımız şu müddet içinde insanlar salonumuzda kükremek oluşturmaya başladı. Biz dahi bu aralar haddinden fazla yoğunuz açıkçası. Haftada 5-6 devir alıştırma yapılmasını başvuru ediyoruz. Sayı Farkı haftada 5 aktarılma gelenler yaza istedikleri formu yakalamış namına giriyorlar. Yaza mütezayit müddet, ehliyetli aynı müddet tabi sürenin yanında hayat beslenmesine ve idman şiddetine dikkat ederse çok kilolarından kurtulmuş olacaktır” dedi.

“Öğrenciler eliyle çok tercih ediyor”

Yaren Yıldırmış sporcuların sık yeğleme ettiği programlar karşı, “Şöyle programlarımız alelumum uygulanıyor; ful body, vakar antrenmanları, LISTE BAŞI cardiyo, bunun dışında karın kası tahsis etmek isteyenler eliyle crunch antrenmanını haddinden fazla tercih ediliyor. Pilates kadınlar vasıtasıyla çok yeğleme edilirken, ılımlı yaşlı kadınlar ise zumbayı yeğleme ediyorlar. Erkekler ise çabucak ağırbaşlılık antrenmanı yapıyorlar. Salonumuzu üniversiteye yakınlığı nedeniyle öğrenciler aracılığıyla çok tercih ediyor amma itidalli buğulu insanlarında buradaki sayıları azımsanmayacak düzeyde” diye konuştu.

Share: