Yargılandığı davada, “Aylık kazancım 30 bin TL” diyen CZN Burak, toplumsal medyada meze konusu oldu! “Mahiye değil, yargılama kazancıdır” yorumu geldi

Çektiği yemek videolarıyla toplumsal medyada geniş bir hayran kitlesine vasıl ve CZN Burak kendisine tanınan Muhammed Burak Özdemir’in babası İsmail Özdemir ile gelişigüzel ayrımsız restoranının kış bahçesinde yaptığı aranjman gerekçesiyle “İmar Kirliliğine sebep olmak” suçundan yargılandıkları davada düşme kararı verildi. Bilge karşısına çıkan ünlü insan, kimlik sorgulamasında işletmeci olduğunu ve mahiye gelirinin 30 bin TL olduğunu söyledi.

“AYLIK DEĞİL, ANLIK KAZANCIDIR”

Dünyanın çeşitli yerlerinde restoranı kâin ve toplumsal medyadan de kazanç sağlayan CZN Burak’ın maaş ocakçı kısa sürede toplumsal medyada ruzname oldu. Sosyal medyada söz konusu olan görüngü üzere “Dili sürçtü bence maaş değil, usa vurma kazancıdır” yorumları yapıldı.

BİRÇOK YERDE RESTORANI VAR

28 yaşındaki CZN Burak’ın Taksim, Aksaray, Etiler’de ev dışında bile Dubai ve Tacikistan’üstelik restoranı bulunuyor. Çektiği kemirmek videolarıyla maruf fenomenin Instagram’da bile 41,4 milyon takipçisi bulunuyor.

İşte CZN Burak’ın mahiye geliri üzere yapılan ara sıra yorumlar…

Share: