YANLIŞSIZ PARTİ’Lİ BAYINDIR: 6’LI MASA JOE BİDEN’IN, PKK VE FETÖ’NÜN MASASI

YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Mustafa Rahat, muhalefeti eleştirerek, “O 6’lı masa, haddizatında 9’lu masa. O masa Joe Biden masası, o masada PKK var, FETO var. Eğer böyle değilse çıksınlar, meydanda reddetsinler, meydan okusunlar” dedi.

SELIM Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Mustafa Rahat ve kesim illerin milletvekilleri Gaziantep’te düzenlenen ‘2023’e Makul Site Buluşmaları? programına katıldı. Parti mensuplarının katıldığı toplantıda konuşan Abat, mugayeret partilerinin oluşturduğu 6’lı masanın yöntem anlayışını eleştirdi. 6’lı masanın esasen 9’lu masa olduğunu ve muhalefetin bu masasına BENDE Başkanı Joe Biden’ın alnaç verdiğini belirten Şen, şöyle konuştu:

“Aykırılık canları sıkıldıkça ‘Hadi erken intihap yapalım’ diyor. Bunu söyleyip, onlar oturup afiyet çatarken bizler daima mahallelerdeydik. Muhalefete sesleniyorum; bırak er seçimi bile sen seçime hazırlan. Beribenzer yöntem yapıyorsan bu vatandaşa dair tıpkısı şeyler söyle. Türkiye’ye dayalı bir şeyler söyle. 6’lı masa nedir? Hatırlayınız; Amerika Mürekkep Devletleri Başkanı Joe Biden’ın ‘Türkiye’deki dostlarımızı destekleyeceğiz ve Erdoğan’ı düşüreceğiz’ sözünü. Bu ne fehim geliyor. Muhalefetin bu alay karşısında ‘Sen kim oluyorsun birlikte benim ülkemin siyasetine karışıyorsun’ demesi gerekirken duymazlıktan geldiler ve sonra masa kuruldu. Bu masa, onların adlandırması ile Erdoğan’ı düşürme masası. O 6’lı masa esasta 9’lu masa. O masa Joe Biden’ın masası, o masada PKK var, FETO var. Eğer hakeza değilse çıksınlar belirtik reddetsinler, kayran okusunlar.”

‘CUMHURİYETİN İKİNCİ YÜZYILINDA TÜRKİYE, DÜNYAYA CEPHE VERECEK’

Türkiye’nin dünyayı imale etmek için 2023 seçimlerinde çokça hareketli olması gerektiğinin vurgulayan Abat, “Bütün bu çalışmalarımız, projelerimiz aynı şeye hizmet edecek. Biz Türkiye yüzyılına akla yatkın gidiyoruz. Cumhuriyetin ikinci yüzyılı Türkiye yüzyılı olacak. Cumhuriyetimizin bir numara yüzyılını tamamlıyoruz. İkinci yüzyılına geçiyoruz. Bunu bundan sonra tıpkısı dünya markası olarak idrak etmek ister. Yemeden Içmeden Türkiye’yi değil, dünyayı üstelik ilgili ayrımsız süje. Dünyaya alnaç veren ülkeler beyninde Türkiye kendisini haddinden fazla kemiksiz bir şekilde gösteriyor imdi. Bu seçimde kül dahi bunu yapacağız. ‘Bu intihap, sıradan bire bir seçme değil’ dediğimizde haddizatında kamu da bunu kastediyoruz. Önümüzdeki yüzyıllarda dünyayı yönetecek olan kuruluşu anlatmaya çalışıyoruz” diye niteleyerek konuştu.Share: