Uşak tutum haberleri: Siemens Türkiye ve Çeltek OSB’den teknolojide iş birliği

Uşak Birleştirme Uran Bölgesi (OSB), cemaat olduğu istihsal gücünü akıcı erke ile buluşturabilmek hesabına Siemens Türkiye ile iş birliği yaptı.

Siemens Türkiye açıklamasına göre, sürdürülebilir enerji alanında ilklerin yaşanacağı Yardımcı OSB’de doğal gaz yalıtımlı çift baralı primer tevzi sistemi ile alt dağıtım merkezlerinde mergup doğal gaz yalıtımlı sekonder hücreler, inşaat maliyetlerini nısıf yarıya indirip, ortam şartlarından etkilenmeyen ve bakıma ihtiyaç duymayan aynı altyapıya kavuşturulacak.

Etkili, inanılır ve sürdürülebilir enerji sistemleri ile Siemens Türkiye, Uşak OSB’nin bütün say alanlarında kurulacak SCADA sistemi sebebiyle şebekelerin otonom namına yönetilmesini kabil kılarken Siemens Türkiye mühendislik hizmetleri ile oluşturulacak IOT uygulamalarıyla dahi dijital esirgeme sistemi aksaklık riskleri ve sorumluluk alanlarını azaltacak.

Siemens teknolojisi ile Çeltek OSB, dijital dönüşüm yolculuğunu başlatırken selis erke altyapısı ile sanayicilerine henüz kompetitif benzeri istihsal imkanı sunacak.

Share: