Ulalarspor’da bakir sezon hazırlığı başladı

Spor Kaba But Bölgesel Çolpa Loda’dahi (BAL) 2022-2023 sezonunda savaşım edecek olan Erzincan Ulalarspor futbol takımı yıpranmamış sezon çalışmalarına Vedat Çimen tesislerinde başladı.

Bölgesel Saftirik Öbek’üstelik (BAL) savaş eden Erzincan Ulalarspor 2022-2023 sezonu hazırlıklarına başladı. Kırmızı Mavili topluluk çalışmalarını Erzincanspor Vedat Çimen tesislerinde gerçekleştirirken takımda morallerin faziletkâr olduğu gözlendi.

“Tek hedef şampiyonluk”

Deneyimli Ustalık Direktör Ümit Öztekin, nezaretinde çalışmalarına başlayan Ulalarspor’de biricik meram şampiyonluk.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgelik veren Teknik Yönetmen Beklenti Öztekin, “Bu yıl ongun tıpkısı ekip yapıp gani tıpkı amaç koyduk, inşallah hedeflediğimiz arzuladığımız şampiyonluğu takip etmek amacıyla elimizden geleni yapacağız. Erzincan’a bire bir 3. Klasman takımını kazandırmak istiyoruz. Canlı ile görmüş geçirmiş arkadaşlardan oluşan bire bir topluluk kurgusu oluşturduk. İnşallah dolgunca bir dinlenme kampı dönemi geçirdikten sonra sezona dolgunca başlarız. Erzincanlı taraftarlara sunturlu bir ayak topu izlettirmek istiyoruz. Güre oyuncularımız var hem Erzincan sporuna hem dahi Türk sporuna oyuncular kazandırmak istiyoruz. Amma bildirme şişman hedefimiz bu yıl böke gelmek. İnşallah onu da başaracağız” dedi.

“Özmen: Şampiyon namına dip lige çıkmayı hedefliyoruz”

Erzincan Ulalarspor Başkan Yardımcısı Nihat Özmen ise, yaptığı açıklamada, “2022-2023 Sezonu Erzincan’ımıza şiddetli olsun. Sabık sezondan bağırsak transferden 5 tane dış transferde ise şu temel kadar 16 futbolcuyu kadromuza katarak sezona başladık. Esbak itibariyle sezonumuz açtık. İyi tıpkısı hazırlık devresi geçirmeyi planlıyoruz. Sakatsız, kazasız bir mevsim tamam inşallah. Küme takvimi açıklanana kadar çalışmalarımızı burada sürdüreceğiz. Bu sezonda hedefimiz az buçuk elan erdemli. Teknik ekibimiz ve futbolcularımızla ongun aynı mevsim geçirmeyi planlıyoruz. İnşallah şampiyon yerine eğin lige çıkmayı hedefliyoruz” ifadelerine düz verdi. – ERZİNCAN

Share: